Matylda „Byla” Bylicka

Tancerka z Rewala reprezentująca Szczecin. Specjalizuje się w takich stylach jak Waacking i Hip Hop. Po pierwsze inspiruje się muzyką, a następnie emocjami i uczuciami, jakie odczuwa podczas ruchu. Najczęściej to właśnie one pobudzają Byle do odnajdywania nowych kierunków w tańcu. Jest głównym trenerem grup sportowych Street Dance w naszej szkole. Street dance w Szczecinie na nowo rośnie w siłę i to właśnie jej zasługa. Dąży do celu małymi krokami, ale swoją własną drogą. Jako jedna z pierwszych tancerek rozpropagowała WAACKING w naszym pięknym mieście. Mistrzyni Świata, a przy tym jedna z czołowych tancerek na undergrandowych parkietach.

Krzysztof „Krisu” Fedyk

Urodzony i wychowany w Szczecinie mieszkaniec Mierzyna. W naszej szkole specjalizuje się w pracy z dziećmi, które rozpoczynają swoją przygodę z tańcem sportowym. Jest współprowadzącym Mini Ladies Show, formacji sportowej tańca towarzyskiego przeznaczonej dla solistek, w rozwijającym się segmencie Ladies Sport. Na jego zajęciach możecie liczyć na dobrą atmosferę, ogrom pokładów energii i zaangażowania. Krzysztof niezależnie od swojego nastroju daje z siebie 100 procent tak, aby klient wyszedł z zajęć zadowolony i pełen pozytywnej energii. Jego misją jest zarażanie wszystkich pasją i emocjami, które daje mu taniec.

Katarzyna Gawłowicz

Katarzyna to Szczecinianka uwielbiająca widok żurawi nad Odrą, kwitnące magnolie i smak paprykarzu (tego z Wolina :P). Jej specjalizacja w naszej szkole jest wielopłaszczyznowa, choć sama twierdzi, że jej konik to szeroko pojęty taniec użytkowy. Kasia pracuje z przedszkolakami, dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Twierdzi, że nauczy tańczyć każdego, kto jej na to pozwoli. Na zajęciach z Kasią możecie spodziewać się dobrej zabawy, ale i dyscypliny. Z zajęć wyjdziecie uśmiechnięci, ale i zmęczeni, a każde dobrze wykonane na treningu zadanie, jeszcze bardziej zmotywuje ją do wyciskania z Was ostatnich potów. Od ponad 10 lat Kasia jest również menadżerem naszej filii Szkoły Tańca przy ul. Struga 7 i to właśnie tam najczęściej spotkacie ją na parkiecie i nie tylko.

Natalia Jakubowska

Natalia Jakubowska to Szczecinianka mieszkająca na Prawobrzeżu. Od najmłodszych lat związana z tańcem. Specjalizuje się w stylu takim jak Waacking. Oprócz tego  Natalia, trenuje również hip-hop. Oby dwa style bardzo kocha jednak Waacking ma to coś co ją bardziej przyciąga. Na zajęciach u Natalii można spotkać się z powtórzeniem techniki oraz przerabianiem jej na różne ciekawe wariacje ale tak aby zachować „siebie” w tym wszystkim. Taniec dla Natalii to wyrażenie siebie oraz swoich emocji. Oprócz pracy trenerskiej nadal jest czynną tancerką.

Kinga Kaczmarek

Tancerka urodzona i wychowana w Szczecinie. Jej specjalizacja to tańce latynoamerykańskie dla kobiet w każdym wieku oraz praca indywidualna z klientem. Kinga stawia na technikę, muzykalność i kreatywność. Na jej zajęciach spodziewajcie się dużej dawki optymizmu i solidnej porcji wiedzy w doskonałej atmosferze. Stara się stworzyć przyjazną przestrzeń, w której odnajdzie się każdy, bez względu na poziomu tańca i liczby godzin spędzonych na sali. Kingę inspiruje muzyka, ludzie i energia jaką od nich dostaje. Wszystkie te aspekty łączy w całość i przekłada je na ruch na sali tanecznej.

Paula Kołodziej

Urodziła się i dorastała w Krakowie, jednak od kilkunastu lat jej drugim (pierwszym?) domem jest Szczecin. W szkole tańca specjalizuje się w pracy z zespołami street dance. Dla młodszych grup jest trenerem, dla wszystkich – koordynatorem i opiekunem. Na co dzień prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi, które stawiają swoje pierwsze taneczne kroki, jak i z tancerzami sportowymi, którzy mają na swoim koncie mistrzowskie tytuły. W grupach początkowych, stawia na naukę poprzez zabawę. Pracując ze sportowcami, skupia się na budowaniu zespołu.

Rafał Lewczuk

Gimnastyk urodzony i wychowany w Szczecinie. W naszej szkole specjalizuje się w akrobatyce, zajmuje się ogólnym wzmocnieniem ciała i rozciągnięciem naszych tancerzy street dance’owych. Na jego zajęciach motywem przewodnim jest odpowiednie przygotowanie do wykonywania elementów akrobatycznych, które nasi podopieczni wykonują później podczas swoich prezentacji tanecznych. Na zajęciach z Rafałem możecie spodziewać się profesjonalnego podejścia i przygotowania do zajęć, planu dostosowanego do Waszych umiejętności, a wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze.

Mario Loredo

Urodzony w Berlinie, tańczący w Szczecinie, a jego korzenie sięgają aż do Peru. Specjalizuje się w stylach takich jak Popping i Hip Hop. W 2013 roku rozpoczął swoją przygodę z Dj’ingiem, dzięki której miał okazje zagrać na wielu dużych wydarzeniach tanecznych w Polsce i za granicą. W naszej szkole trzyma piecze nad najstarszymi ekipami street dance’owymi. Kultura Hip Hop jest dla niego bardzo ważna, towarzyszy mu w życiu codziennym i na zajęciach tanecznych. „Mało mówienia, dużo tańczenia” to jego motto.

Anna Łukomska-Skrobania

Do Szczecina przyjechała z dawnej Dobrej Nowogardzkiej gdzie się wychowała. W naszej szkole specjalizuje się w zajęciach taneczno-muzycznych dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Rano możecie spotkać ją w wielu zaprzyjaźnionych z Astrą punktach przedszkolnych, po południu w naszych siedzibach szkoły tańca. Wszędzie gdzie jest Ania jest i dużo śpiewania, tańczenia i zabawy, bo najważniejsze dla niej to rozszerzanie pasji tanecznej i muzycznej u wszystkich od najmłodszych lat

Katarzyna Magdziarz

Urodzona i wychowana w Szczecinie mieszkanka Warszewa, w którym jest zakochana na zabój. W Naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku szkolnym. Podczas swoich zajęć stara się systematycznie przekazywać swoją wiedzę i umiejętności taneczne oraz zarażać pozytywną energią i pasją do tańca. Razem z Kasią Wasze dziecko nie tylko nauczy się podstawowych kroków walca czy cha-cha, zyska coś wspanialszego, to znaczy radość, uśmiech na twarzy i wiarę w swoje możliwości. Młodym tancerzom już od samego początku uświadamia, że taniec towarzyski jest wielopłaszczyznowy i na sukces składa się wiele różnorodnych czynników. Jednakże swoją codzienną i rzetelną pracą można dojść do swojego wymarzonego sukcesu. Dbałość o swoje ciało i technikę oraz odpowiednia dieta i przygotowanie mentalne przybliża nas do spełnienia marzeń każdego tancerza, nawet tego najmłodszego.

Klaudia Masłowska

Urodzona i wychowana w Szczecinie mieszkanka Prawobrzeża, lubiąca swoje miasto, jego klimat i architekturę. W szkole tańca specjalizuję się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz jest współprowadzącą Mini Ladies Show, formację sportową tańca towarzyskiego przeznaczonego dla solistek, w rozwijającym się segmencie Ladies Sport.

Tytus Mikołajczyk

Gimnastyk wychowany w Stepnicy, mieszkaniec Szczecina. W naszej szkole prowadzi zajęcia z akrobatyki podczas których, dba o sprawność fizyczną naszych tancerzy sportowych. Na swoich zajęciach skupia się na poprawieniu stabilizacji, orientacji w przestrzeni i wzmocnienia całego ciała tancerzy. Korygowanie postawy, rozciągnięcie ciała i praca nad mobilnością tancerzy, czy wprowadzanie elementów akrobatycznych. Wszystkie działania Tytusa mają przygotować naszych podopiecznych do bezpiecznego uprawiania sportu.

Emilia Mróz

Urodzona w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie, która do Szczecina z Warszawy trafiła przez Świnoujście, mieszkając i wychowując się po części w każdym z tych miejsc. W naszej szkole specjalizuje się w zajęciach taneczno-rytmicznych dla najmłodszych tancerzy. Emilia uważa, że jeśli na początku swojej przygody dzieci będą podchodzić do tańca jak do zabawy, ta radość i pasja zostanie z nimi na dłużej.

Wiktoria Nowaczyk

Urodzona w Szczecinie mieszkanka Prawobrzeża, na której osobowość wpłynęło częściowe wychowanie przez dziadków na polskiej wsi ze wszystkimi jej urokami. W naszej szkole specjalizuje się w hip hopie.  Na zajęciach z Wiktorią możecie spodziewać się porządnej dawki wiedzy o kulturze hip hop, jak i usłyszeć klasykę polskiego rapu. Na jej zajęciach poczujecie się bezpiecznie. Komfort i swoboda, to coś co Wiktoria podczas tańca ceni najbardziej.

Oliwia Owsiniecka

Oliwia Owsieniecka urodziła się i wychowała w Kołobrzegu, a od paru lat mieszka w Szczecinie. W Szkole tańca Astra prowadzi takie zajęcia jak High Heels, Poranny Fusion, MUSICAL-LOVE oraz latino. Taniec to dla niej nie tylko praca a przede wszystkim pasja. Na zajęciach możecie spodziewać się ogromnej dawki wiedzy i pozytywnej energii którą próbuje zarazić wszystkich uczestników. Motto jakim kieruje się w życiu i tańcu to „Aby się ciągle rozwijać musimy próbować nowych rzeczy i wychodzić z naszej strefy komfortu”. Swoim klientkom chce przybliżyć odrobinę swojego świata i zarazić je miłością do tańca.

Katarzyna Porazik

Tancerka urodzona w Szczecinie. Jej specjalizacja w naszej szkole jest wielopłaszczyznowa. Jest koordynatorem i trenerem grup sportowych tańca towarzyskiego oraz prowadzi zajęcia latino dla Pań. Do południa możecie spotkać ją na zajęciach z dziećmi w szkołach podstawowych. Na jej lekcjach Wasze pociechy przekonają się, że trening to znakomita zabawa, dająca ogrom radości i satysfakcji. Naszym roztańczonym maluchom pokazuje, że sport to świetna przygoda, ucząca obcowania w grupie i przez to przygotowująca do przyszłego życia.

Paweł Porazik

Jego specjalizacja w naszej szkole jest bardzo szeroka, jak sam podkreśla prowadzi naukę tańca od 3 do 103 roku życia. Choć Paweł to rodowity Szczecinianin, ze względu na jego zamiłowanie do gorących rytmów zastanawiamy się, czy nie płynie w nim odrobina latynoskiej krwi. Sam twierdzi, że nie do końca pamięta kiedy i gdzie się urodził, więc wszystko możliwe! Na jego zajęciach motyw przewodni to zabawa i radość. Spodziewajcie się, że taneczne tajniki poznawać będziecie w sposób prosty i przyjemny z dużą dawką śmiechu.

Janek Sokołowski

Tancerz ze Szczecina. W naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na jego zajęciach możecie spodziewać się pozytywnej atmosfery, pełnej żartów i wsparcia dla Waszych dzieci. Swoim podopiecznym chce przekazać, że taniec nie kończy się na stawianiu kroków w rytm muzyki. Taniec dla Janka to przede wszystkim przyjemność, która daje ogrom radości i to próbuje pokazać swoim małym uczniom.

Julia Soroko

Tancerka urodzona i wychowana w Szczecinie. W naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć tanecznych dla dzieci, których motywem przewodnim jest zasianie miłości do tańca u każdego początkującego tancerza. Na jej zajęciach na dzieci czeka duża dawka radości i poznawanie tajników tanecznego świata. Najlepszą nagrodą i sukcesem dla Julii jest uśmiech i zadowolenie tancerzy po uczestnictwie w jej zajęciach . W tańcu inspiruje się kreatywnością ludzi oraz odkrywaniem nowych możliwości naszego ciała.

Dominika Wójcikiewicz

Szczecinianka niegdyś zwana ,,Klupsiową”, obecnie ochrzczona przez Michała Piróga z You Can Dance ksywką ,,Petarda”. Specjalistka w takich stylach jak: High Heels, Videoclip, Funky. Oprócz szerokiej gamy zajęć dla kobiet w naszej szkole zajmuje się również przygotowaniem motorycznym grup sportowych tańca towarzyskiego. Jest również trenerem sportowej formacji ,,Burning Heels” w prężnie rozwijającym się segmencie Ladies Sport. Na jej zajęciach możecie spodziewać się porządnej rozgrzewki, gorącej atmosfery, mnóstwa uśmiechu i miliona endorfin.