Błażej „Błażka” Alencynowicz

Tancerz urodzony i wychowany w Szczecinie. W naszej szkole specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, a jego konik to brazylijska samba. Na co dzień prowadzi zajęcia latino dla Pań oraz przygotowuje narzeczonych do pierwszego tańca weselnego. Na jego zajęciach możecie spodziewać się potężnej dawki pozytywnej energii. Dobra zabawa poprzez taniec i ruch sceniczny razem z Błażejem jest gwarantowana. Sam uważa, że taniec zmienił jego życie i dzięki niemu wyzwolił się z emocji, które niegdyś dusił głęboko w sobie. Dziś swoim doświadczeniem dzieli się z innymi i oprócz pracy nad ciałem poprzez naukę figur tanecznych, nigdy nie zapomina o odnajdywaniu artystycznej duszy swoich podopiecznych.

Matylda „Byla” Bylicka

Tancerka z Rewala reprezentująca Szczecin. Specjalizuje się w takich stylach jak Waacking i Hip Hop. Po pierwsze inspiruje się muzyką, a następnie emocjami i uczuciami, jakie odczuwa podczas ruchu. Najczęściej to właśnie one pobudzają Byle do odnajdywania nowych kierunków w tańcu. Jest głównym trenerem grup sportowych Street Dance w naszej szkole. Street dance w Szczecinie na nowo rośnie w siłę i to właśnie jej zasługa. Dąży do celu małymi krokami, ale swoją własną drogą. Jako jedna z pierwszych tancerek rozpropagowała WAACKING w naszym pięknym mieście. Mistrzyni Świata, a przy tym jedna z czołowych tancerek na undergrandowych parkietach.

Krzysztof „Krisu” Fedyk

Urodzony i wychowany w Szczecinie mieszkaniec Mierzyna. W naszej szkole specjalizuje się w pracy z dziećmi, które rozpoczynają swoją przygodę z tańcem sportowym. Jest współprowadzącym Mini Ladies Show, formacji sportowej tańca towarzyskiego przeznaczonej dla solistek, w rozwijającym się segmencie Ladies Sport. Na jego zajęciach możecie liczyć na dobrą atmosferę, ogrom pokładów energii i zaangażowania. Krzysztof niezależnie od swojego nastroju daje z siebie 100 procent tak, aby klient wyszedł z zajęć zadowolony i pełen pozytywnej energii. Jego misją jest zarażanie wszystkich pasją i emocjami, które daje mu taniec.

Katarzyna Gawłowicz

Katarzyna to Szczecinianka uwielbiająca widok żurawi nad Odrą, kwitnące magnolie i smak paprykarzu (tego z Wolina :P). Jej specjalizacja w naszej szkole jest wielopłaszczyznowa, choć sama twierdzi, że jej konik to szeroko pojęty taniec użytkowy. Kasia pracuje z przedszkolakami, dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Twierdzi, że nauczy tańczyć każdego, kto jej na to pozwoli. Na zajęciach z Kasią możecie spodziewać się dobrej zabawy, ale i dyscypliny. Z zajęć wyjdziecie uśmiechnięci, ale i zmęczeni, a każde dobrze wykonane na treningu zadanie, jeszcze bardziej zmotywuje ją do wyciskania z Was ostatnich potów. Od ponad 10 lat Kasia jest również menadżerem naszej filii Szkoły Tańca przy ul. Struga 7 i to właśnie tam najczęściej spotkacie ją na parkiecie i nie tylko.

Natalia Jakubowska

Natalia Jakubowska to Szczecinianka mieszkająca na Prawobrzeżu. Od najmłodszych lat związana z tańcem. Specjalizuje się w stylu takim jak Waacking. Oprócz tego  Natalia, trenuje również hip-hop. Oby dwa style bardzo kocha jednak Waacking ma to coś co ją bardziej przyciąga. Na zajęciach u Natalii można spotkać się z powtórzeniem techniki oraz przerabianiem jej na różne ciekawe wariacje ale tak aby zachować „siebie” w tym wszystkim. Taniec dla Natalii to wyrażenie siebie oraz swoich emocji. Oprócz pracy trenerskiej nadal jest czynną tancerką.

Kinga Kaczmarek

Tancerka urodzona i wychowana w Szczecinie. Jej specjalizacja to tańce latynoamerykańskie dla kobiet w każdym wieku oraz praca indywidualna z klientem. Kinga stawia na technikę, muzykalność i kreatywność. Na jej zajęciach spodziewajcie się dużej dawki optymizmu i solidnej porcji wiedzy w doskonałej atmosferze. Stara się stworzyć przyjazną przestrzeń, w której odnajdzie się każdy, bez względu na poziomu tańca i liczby godzin spędzonych na sali. Kingę inspiruje muzyka, ludzie i energia jaką od nich dostaje. Wszystkie te aspekty łączy w całość i przekłada je na ruch na sali tanecznej.

Paula Kołodziej

Urodziła się i dorastała w Krakowie, jednak od kilkunastu lat jej drugim (pierwszym?) domem jest Szczecin. W szkole tańca specjalizuje się w pracy z zespołami street dance. Dla młodszych grup jest trenerem, dla wszystkich – koordynatorem i opiekunem. Na co dzień prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi, które stawiają swoje pierwsze taneczne kroki, jak i z tancerzami sportowymi, którzy mają na swoim koncie mistrzowskie tytuły. W grupach początkowych, stawia na naukę poprzez zabawę. Pracując ze sportowcami, skupia się na budowaniu zespołu.

Rafał Lewczuk

Gimnastyk urodzony i wychowany w Szczecinie. W naszej szkole specjalizuje się w akrobatyce, zajmuje się ogólnym wzmocnieniem ciała i rozciągnięciem naszych tancerzy street dance’owych. Na jego zajęciach motywem przewodnim jest odpowiednie przygotowanie do wykonywania elementów akrobatycznych, które nasi podopieczni wykonują później podczas swoich prezentacji tanecznych. Na zajęciach z Rafałem możecie spodziewać się profesjonalnego podejścia i przygotowania do zajęć, planu dostosowanego do Waszych umiejętności, a wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze.

Mario Loredo

Urodzony w Berlinie, tańczący w Szczecinie, a jego korzenie sięgają aż do Peru. Specjalizuje się w stylach takich jak Popping i Hip Hop. W 2013 roku rozpoczął swoją przygodę z Dj’ingiem, dzięki której miał okazje zagrać na wielu dużych wydarzeniach tanecznych w Polsce i za granicą. W naszej szkole trzyma piecze nad najstarszymi ekipami street dance’owymi. Kultura Hip Hop jest dla niego bardzo ważna, towarzyszy mu w życiu codziennym i na zajęciach tanecznych. „Mało mówienia, dużo tańczenia” to jego motto.

Anna Łukomska-Skrobania

Do Szczecina przyjechała z dawnej Dobrej Nowogardzkiej gdzie się wychowała. W naszej szkole specjalizuje się w zajęciach taneczno-muzycznych dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Rano możecie spotkać ją w wielu zaprzyjaźnionych z Astrą punktach przedszkolnych, po południu w naszych siedzibach szkoły tańca. Wszędzie gdzie jest Ania jest i dużo śpiewania, tańczenia i zabawy, bo najważniejsze dla niej to rozszerzanie pasji tanecznej i muzycznej u wszystkich od najmłodszych lat

Katarzyna Magdziarz

Urodzona i wychowana w Szczecinie mieszkanka Warszewa, w którym jest zakochana na zabój. W Naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku szkolnym. Podczas swoich zajęć stara się systematycznie przekazywać swoją wiedzę i umiejętności taneczne oraz zarażać pozytywną energią i pasją do tańca. Razem z Kasią Wasze dziecko nie tylko nauczy się podstawowych kroków walca czy cha-cha, zyska coś wspanialszego, to znaczy radość, uśmiech na twarzy i wiarę w swoje możliwości. Młodym tancerzom już od samego początku uświadamia, że taniec towarzyski jest wielopłaszczyznowy i na sukces składa się wiele różnorodnych czynników. Jednakże swoją codzienną i rzetelną pracą można dojść do swojego wymarzonego sukcesu. Dbałość o swoje ciało i technikę oraz odpowiednia dieta i przygotowanie mentalne przybliża nas do spełnienia marzeń każdego tancerza, nawet tego najmłodszego.

Klaudia Masłowska

Urodzona i wychowana w Szczecinie mieszkanka Prawobrzeża, lubiąca swoje miasto, jego klimat i architekturę. W szkole tańca specjalizuję się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz jest współprowadzącą Mini Ladies Show, formację sportową tańca towarzyskiego przeznaczonego dla solistek, w rozwijającym się segmencie Ladies Sport.

Tytus Mikołajczyk

Gimnastyk wychowany w Stepnicy, mieszkaniec Szczecina. W naszej szkole prowadzi zajęcia z akrobatyki podczas których, dba o sprawność fizyczną naszych tancerzy sportowych. Na swoich zajęciach skupia się na poprawieniu stabilizacji, orientacji w przestrzeni i wzmocnienia całego ciała tancerzy. Korygowanie postawy, rozciągnięcie ciała i praca nad mobilnością tancerzy, czy wprowadzanie elementów akrobatycznych. Wszystkie działania Tytusa mają przygotować naszych podopiecznych do bezpiecznego uprawiania sportu.

Emilia Mróz

Urodzona w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie, która do Szczecina z Warszawy trafiła przez Świnoujście, mieszkając i wychowując się po części w każdym z tych miejsc. W naszej szkole specjalizuje się w zajęciach taneczno-rytmicznych dla najmłodszych tancerzy. Emilia uważa, że jeśli na początku swojej przygody dzieci będą podchodzić do tańca jak do zabawy, ta radość i pasja zostanie z nimi na dłużej.

Wiktoria Nowaczyk

Urodzona w Szczecinie mieszkanka Prawobrzeża, na której osobowość wpłynęło częściowe wychowanie przez dziadków na polskiej wsi ze wszystkimi jej urokami. W naszej szkole specjalizuje się w hip hopie.  Na zajęciach z Wiktorią możecie spodziewać się porządnej dawki wiedzy o kulturze hip hop, jak i usłyszeć klasykę polskiego rapu. Na jej zajęciach poczujecie się bezpiecznie. Komfort i swoboda, to coś co Wiktoria podczas tańca ceni najbardziej.

Oliwia Owsiniecka

Oliwia Owsieniecka urodziła się i wychowała w Kołobrzegu, a od paru lat mieszka w Szczecinie. W Szkole tańca Astra prowadzi takie zajęcia jak High Heels, Poranny Fusion, MUSICAL-LOVE oraz latino. Taniec to dla niej nie tylko praca a przede wszystkim pasja. Na zajęciach możecie spodziewać się ogromnej dawki wiedzy i pozytywnej energii którą próbuje zarazić wszystkich uczestników. Motto jakim kieruje się w życiu i tańcu to „Aby się ciągle rozwijać musimy próbować nowych rzeczy i wychodzić z naszej strefy komfortu”. Swoim klientkom chce przybliżyć odrobinę swojego świata i zarazić je miłością do tańca.

Katarzyna Porazik

Tancerka urodzona w Szczecinie. Jej specjalizacja w naszej szkole jest wielopłaszczyznowa. Jest koordynatorem i trenerem grup sportowych tańca towarzyskiego oraz prowadzi zajęcia latino dla Pań. Do południa możecie spotkać ją na zajęciach z dziećmi w szkołach podstawowych. Na jej lekcjach Wasze pociechy przekonają się, że trening to znakomita zabawa, dająca ogrom radości i satysfakcji. Naszym roztańczonym maluchom pokazuje, że sport to świetna przygoda, ucząca obcowania w grupie i przez to przygotowująca do przyszłego życia.

Paweł Porazik

Jego specjalizacja w naszej szkole jest bardzo szeroka, jak sam podkreśla prowadzi naukę tańca od 3 do 103 roku życia. Choć Paweł to rodowity Szczecinianin, ze względu na jego zamiłowanie do gorących rytmów zastanawiamy się, czy nie płynie w nim odrobina latynoskiej krwi. Sam twierdzi, że nie do końca pamięta kiedy i gdzie się urodził, więc wszystko możliwe! Na jego zajęciach motyw przewodni to zabawa i radość. Spodziewajcie się, że taneczne tajniki poznawać będziecie w sposób prosty i przyjemny z dużą dawką śmiechu.

Janek Sokołowski

Tancerz ze Szczecina. W naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na jego zajęciach możecie spodziewać się pozytywnej atmosfery, pełnej żartów i wsparcia dla Waszych dzieci. Swoim podopiecznym chce przekazać, że taniec nie kończy się na stawianiu kroków w rytm muzyki. Taniec dla Janka to przede wszystkim przyjemność, która daje ogrom radości i to próbuje pokazać swoim małym uczniom.

Julia Soroko

Tancerka urodzona i wychowana w Szczecinie. W naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć tanecznych dla dzieci, których motywem przewodnim jest zasianie miłości do tańca u każdego początkującego tancerza. Na jej zajęciach na dzieci czeka duża dawka radości i poznawanie tajników tanecznego świata. Najlepszą nagrodą i sukcesem dla Julii jest uśmiech i zadowolenie tancerzy po uczestnictwie w jej zajęciach . W tańcu inspiruje się kreatywnością ludzi oraz odkrywaniem nowych możliwości naszego ciała.

Dominika Wójcikiewicz

Szczecinianka niegdyś zwana ,,Klupsiową”, obecnie ochrzczona przez Michała Piróga z You Can Dance ksywką ,,Petarda”. Specjalistka w takich stylach jak: High Heels, Videoclip, Funky. Oprócz szerokiej gamy zajęć dla kobiet w naszej szkole zajmuje się również przygotowaniem motorycznym grup sportowych tańca towarzyskiego. Jest również trenerem sportowej formacji ,,Burning Heels” w prężnie rozwijającym się segmencie Ladies Sport. Na jej zajęciach możecie spodziewać się porządnej rozgrzewki, gorącej atmosfery, mnóstwa uśmiechu i miliona endorfin.