Tancerz ze Szczecina. W naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na jego zajęciach możecie spodziewać się pozytywnej atmosfery, pełnej żartów i wsparcia dla Waszych dzieci. Swoim podopiecznym chce przekazać, że taniec nie kończy się na stawianiu kroków w rytm muzyki. Taniec dla Janka to przede wszystkim przyjemność, która daje ogrom radości i to próbuje pokazać swoim małym uczniom. Ponieważ jest osobą szalenie pozytywną, która zawsze znajdzie czas na żarty, nie zdziwcie się gdy w Astrze zamiast Pana Janka spotkacie roztańczonego metalowca czy Świętego Mikołaja.

Janek twierdzi, że w zasadzie wychował się na sali tanecznej. Na swoim pierwszym turnieju tuż przez wyjściem na parkiet swój strój taneczny ubrudził masłem z drugiego śniadania. Ten niegdyś roztrzepany 10-latek dziś to potrójny medalista i 5-cio krotny finalista Mistrzostw Polski PTT. Przelał hektolitry potu, łez (ze smutku i radości), poświęcił tysiące godzin spędzonych w udoskonalaniu swoich umiejętności dla pasji jaką jest taniec.

Janek jest nadal czynnym tancerzem i reprezentantem naszej szkoły. W życiu prywatnym lubi spędzać czas ze znajomymi i najbliższymi. Z zainteresowaniem śledzi poczynania ulubionego klubu piłkarskiego, ale i sam chętnie pokopie w piłkę z kolegami. Jak sam przyznaje nie jest w tej dziedzinie specjalistą i dużo lepszym piłkarzem jest przy konsoli, relaksując się ze znajomymi podczas gier wideo. W wolnej chwili sięga po ciekawe biografie lub skomplikowane gry planszowe. Wielki fan Gwiezdnych Wojen. Lubi słuchać muzyki i jeść naleśniki.