ROZTAŃCZONE URODZINY Z ASTRĄ – Z PASJI DO TAŃCA

Chcesz aby święto Twojego dziecka było dla niego wyjątkowym przeżyciem? Zorganizuj mu przyjęcie w Szkole Tańca Astra!

Roztańczone Urodziny w naszej szkole to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla Twojego dziecka i jego gości. Specjalnie dla Jubilata przygotujemy wyjątkowe przyjęcie, w czasie którego na wszystkich uczestników zabawy czekać będzie moc wyjątkowych atrakcji, zapewnionych przez naszych fantastycznych animatorów!

Doświadczeni instruktorzy zadbają o zabawy i rozrywkę dostosowaną do wieku dzieci. Urodziny odbywają się w naszej szkole tańca w jednej z przestronnych sal ze ścianą luster.

Całość imprezy za Państwa zgodą zostanie uwieczniona na zdjęciach oraz filmikach, co będzie stanowić niesamowitą pamiątką dla solenizanta/solenizantki oraz gości.

POPOŁUDNIA PANIEŃSKIE

Są takie momenty w życiu, kiedy trzeba zrobić coś wyjątkowego…

Chcesz spędzić swój  panieński zupełnie inaczej niż wszyscy? A może zafundować taką imprezę swojej przyjaciółce?

Te niezwykłe zajęcia dadzą Wam ogromną dawkę muzycznej energii i tanecznych umiejętności, które wykorzystacie tego pamiętnego dnia.

Gorąca muzyka i szalony taniec… zapewniamy dobrą zabawę, która będzie świetnym rozpoczęciem tego zwariowanego panieńskiego. Po wyjściu od nas Wszystkie będziecie królować na parkiecie!

Karnet Podarunkowy

Szukasz oryginalenego prezentu świąteczneo? Przygotowaliśmy dla Państwa pomysł na ciekawy, niepowtarzalny i inny niż wszystkie prezent dla bliskich osób, którego realizacja z pewnością na długo pozostanie w pamięci obdarowanego i niejednokrotnie wywoła uśmiech na jego twarzy.

Grupy Bizness

Specjalnie dla Państwa Firmy, jej pracowników i przyjaciół zorganizujemy kursy taneczne, gdzie w swoim gronie będziecie mogli jednocześnie uczyć się i bawić. Proponujemy kursy stacjonarne oraz wyjazdy integracyjne. Możecie Państwo dowolnie wybrać – miejsce, czas trwania oraz program kursu. Dostosujemy się do Waszych potrzeb.

Organizacja imprez dla firm

Imprezy dla firm organizowane przez ST „Astra” charakteryzują się niepowtarzalnymi scenariuszami, profesjonalnym zapleczem technicznym, dzięki czemu każda impreza jest niezapomnianym wydarzeniem. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób wyjątkowy i indywidualny, przygotowując oryginalne, zaskakujące i profesjonalne pokazy taneczne

Twój pomysł na kurs

Z myślą o osobach, które w naszej ofercie nie znalazły interesujących je kursów stworzyliśmy propozycję stworzenia własnej grupy. Jeśli zbierzesz minimum 12 osób chętnych do uczestnictwa w zajęciach z wybranej przez Ciebie techniki tanecznej wówczas zorganizujemy dla Państwa kurs.

Warsztaty taneczne

Dla osób będących członkami ST „ASTRA” i nie tylko, które lubią niebanalnie spędzać czas organizujemy warsztaty stacjonarne i wyjazdowe. To doskonała okazja na integrację z grupą, dobrą zabawę w wyborowym towarzystwie a przede wszystkim okazja do doskonalenia techniki tanecznej  i zdobywania nowych umiejętności.

Obozy taneczne

Już od kilkudziestu lat Szkoła Tańca „ASTRA” organizuje dla swoich tancerzy wakacyjne obozy taneczne. Jak co roku dzieci i młodzież z grup o różnym stopniu zaawansowania doskonalą tam swoje umiejętności taneczne.