Jesteśmy zgraną paczką ludzi zakochanych w Street Dance. Nasze serca zawładnął hip-hop i waacking, ale chętnie próbujemy się w takich stylach jak: house, popping, hustle czy vogue. Uwielbiamy tańczyć i zarażać naszą pasją innych. Tańczymy dla siebie, ale i z sukcesami bierzemy udział w bitwach i mistrzostwach tanecznych. Przynależność do federacji, ale i udział w zawodach na parkietach undergroundowych umożliwia nam sportową weryfikację naszych umiejętności. Tyle samo frajdy sprawia nam freestyle co super ,,chorełka” w zespole. Mamy ekipy w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Razem z nami możesz tańczyć w zespole lub solo, dla przyjemności lub spełniając swoje marzenia o karierze tanecznej.  Już dziś możesz dołączyć do naszej tanecznej rodziny, to wszystko jest na wyciągnięcie ręki w Astra Street.

JAK ZACZĄĆ?

Zapraszamy do nauki w grupach hobby dla dzieci i młodzieży oraz do dołączenia do naszych sportowych ekip street dance. Nasze zajęcia taneczne to świetna zabawa w przyjaznej atmosferze. Regularnie organizujemy warsztaty z najlepszymi nauczycielami w Polsce, dając Wam możliwość zdobywania wiedzy na najwyższym poziomie. Ponadto realizujemy całą gamę projektów taneczno-kulturalnych, promując taniec w Szczecinie, aktywnie uczestnicząc w życiu kulturalnym i społecznym naszego miasta. Przez wiele lat działalności, przyczyniliśmy się do zawiązania wielu przyjaźni. Jesteśmy idealnym przykładem na to, że praca może być jednocześnie pasją, ekipa, rodziną z wyboru, a sala treningowa, drugim domem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć w naszych dwóch, stacjonarnych siedzibach Szkoły Tańca. Zajęcia dla dzieci starszych ,,Astra Scool Crew” prowadzimy również w kilku współpracujących z nami placówkach szkolnych.

 Oferta taneczna Szczecin Lewobrzeże (al. Wyzwolenia 85):

Nie odnalazłeś grupy dla siebie czy Twojego dziecka, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w idealnym dla Ciebie wyborze.