OBOZY REKREACYJNE

  Szanowni Państwo, już od 30 lat Szkoła Tańca Astra proponuje pasjonatom tańca, zarówno na poziomie SPORT oraz hobby obozy o profilu tanecznym i taneczno-językowym, podczas których gwarantujemy doskonały i bezpieczny wypoczynek. Obozy są przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych według naszego motta “Tańczyć każdy może od lat 5 do 105”.

Wyjeżdżając na nasz obóz taneczny ze Szkołą Tańca Astra możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny! 

WAKACJADA – WARSZTATY STACJONARNE

Spędź aktywnie wakacje z nasza szkołą. Weź udział w dziecięcym musicalu. Wciel się w role tancerza, wokalisty, aktora i scenarzysty. Swoje predyspozycje odnajdziesz pod okiem nauczycieli podczas specjalistycznych zajęć tematycznych. Podczas zajęć kreatywnych sam przygotujesz swój strój oraz scenografię do musicalu. Na pewno nie będziesz się nudzić. Super zabawa z super niespodziankami.

OBOZY SPORTOWE – TANIEC TOWARZYSKI

Taniec sportowy to wizytówka i prestiż Grupy Astra. Od zarania powstania szkoły w 1991 roku szkolimy kolejne pokolenia dzieci i młodzieży, przygotowując w makro i mikro-cyklu treningowym do startów w turniejach mistrzowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Nasze specjalistyczne obozy szkoleniowo-treningowe dla grup sportowego tańca towarzyskiego to doskonały sposób na podniesienie swoich umiejętności oraz integracji w grupie osób o wspólnej pasji.  Nasi trenerzy to często Mistrzowie Polski, Finaliści Mistrzostw Świata. Osoby z wykształceniem pedagogicznym i kwalifikacjami trenerskimi.

Wyjeżdżając na nasz obóz taneczny ze Szkołą Tańca Astra możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny! 

OBÓZ SPORTOWY – TANIEC NOWOCZESNY

Zespoły Tańca  Nowoczesnego to w Szkole Tańca „ASTRA” prężnie rozwijający się segment taneczny. Stworzony z myślą o tych, którym bliżej jest do nowoczesnych muzycznych brzmień, nowych tanecznych trendów i niecodziennych połączeń choreograficznych. Nasze specjalistyczne obozy szkoleniowo-treningowe dla grup sportowego tańca nowoczesnego to doskonały sposób na podniesienie swoich umiejętności oraz integracji w grupie osób o wspólnej pasji.  

Wyjeżdżając na nasz obóz taneczny ze Szkołą Tańca Astra możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny!