Hip-Hop Summer Camp “Jadę na tańce”

Jesteśmy zgraną paczką ludzi zakochanych w Street Dance. Naszymi sercami zawładnął hip-hop i waacking. Uwielbiamy tańczyć i zarażać naszą pasją innych. Nasze campy to nie tylko możliwość zdobywania nowej, tanecznej wiedzy. To również dzielenie się swoją pasją i doświadczeniem podczas tanecznych i tych nie tanecznych integracji w grupie.

OBOZY REKREACYJNE-LATO 2022

Szanowni Państwo, już od 30 lat Szkoła Tańca Astra proponuje pasjonatom tańca, zarówno na poziomie SPORT oraz hobby obozy o profilu tanecznym i taneczno-językowym, podczas których gwarantujemy doskonały i bezpieczny wypoczynek. Obozy są przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych według naszego motta “Tańczyć każdy może od lat 5 do 105”.

Wyjeżdżając na nasz obóz taneczny ze Szkołą Tańca Astra możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny! 

Rodzice, którzy nie wykorzystali jeszcze bonu turystycznego, nie muszą się martwić, że bon przepadnie. Jak przypomina ZUS, rząd przedłużył możliwość płacenia Polskim Bonem Turystycznym z końca marca 2022 r. aż do 30 września 2022 r.

OBOZY STREET DANCE 2022

Jesteśmy zgraną paczką ludzi zakochanych w Street Dance. Nasze serca zawładnął hip-hop i waacking, ale chętnie próbujemy się w takich stylach jak: house, popping, hustle czy vogue. Uwielbiamy tańczyć i zarażać naszą pasją innych. Nasze specjalistyczne obozy szkoleniowo-treningowe dla naszych ekip to doskonały sposób na podniesienie swoich umiejętności oraz integracji w grupie osób o wspólnej pasji.

Wyjeżdżając na nasz obóz taneczny ze Szkołą Tańca Astra możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny! 

WAKACJADA 2022 – WARSZTATY STACJONARNE

Spędź aktywnie wakacje z nasza szkołą. Weź udział w dziecięcym musicalu. Wciel się w role tancerza, wokalisty, aktora i scenarzysty. Swoje predyspozycje odnajdziesz pod okiem nauczycieli podczas specjalistycznych zajęć tematycznych. Podczas zajęć kreatywnych sam przygotujesz swój strój oraz scenografię do musicalu. Na pewno nie będziesz się nudzić. Super zabawa z super niespodziankami.

OBOZY SPORTOWE – TANIEC TOWARZYSKI

Taniec sportowy to wizytówka i prestiż Grupy Astra. Od zarania powstania szkoły w 1991 roku szkolimy kolejne pokolenia dzieci i młodzieży, przygotowując w makro i mikro-cyklu treningowym do startów w turniejach mistrzowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Nasze specjalistyczne obozy szkoleniowo-treningowe dla grup sportowego tańca towarzyskiego to doskonały sposób na podniesienie swoich umiejętności oraz integracji w grupie osób o wspólnej pasji.  Nasi trenerzy to często Mistrzowie Polski, Finaliści Mistrzostw Świata. Osoby z wykształceniem pedagogicznym i kwalifikacjami trenerskimi.

Wyjeżdżając na nasz obóz taneczny ze Szkołą Tańca Astra możesz zrealizować Polski Bon Turystyczny!