OBOZY REKREACYJNE-LATO 2024

Szanowni Państwo, już ponad 30 lat Szkoła Tańca Astra proponuje pasjonatom tańca, zarówno na poziomie SPORT oraz hobby obozy o profilu tanecznym i taneczno-językowym, podczas których gwarantujemy doskonały i bezpieczny wypoczynek. Obozy są przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych według naszego motta „Tańczyć każdy może od lat 5 do 105”.

OBOZY STREET DANCE 2024

Jesteśmy zgraną paczką ludzi zakochanych w Street Dance. Nasze serca zawładnął hip-hop i waacking, ale chętnie próbujemy się w takich stylach jak: house, popping, hustle czy vogue. Uwielbiamy tańczyć i zarażać naszą pasją innych. Nasze specjalistyczne obozy szkoleniowo-treningowe dla naszych ekip to doskonały sposób na podniesienie swoich umiejętności oraz integracji w grupie osób o wspólnej pasji.

OBOZY SPORTOWE – TANIEC TOWARZYSKI

Taniec sportowy to wizytówka i prestiż Grupy Astra. Od zarania powstania szkoły w 1991 roku szkolimy kolejne pokolenia dzieci i młodzieży, przygotowując w makro i mikro-cyklu treningowym do startów w turniejach mistrzowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Nasze specjalistyczne obozy szkoleniowo-treningowe dla grup sportowego tańca towarzyskiego to doskonały sposób na podniesienie swoich umiejętności oraz integracji w grupie osób o wspólnej pasji.  Nasi trenerzy to często Mistrzowie Polski, Finaliści Mistrzostw Świata. Osoby z wykształceniem pedagogicznym i kwalifikacjami trenerskimi.

WINTER CAMP W KOŁOBRZEGU

Wyjątkowa oferta w wyjątkowej cenie.

6 dni w 4-gwiazdkowym hotelu w dzielnicy uzdrowiskowej KOŁOBRZEGU,

FACTORY RESORT Wellness & SPA 

i mnóstwo atrakcji:

  • ZWIEDZANIE LATARNI MORSKIEJ,
  • SPACER KOŁOBRZESKIM MOLO
  • WARSZTATY PIECZENIA PIZZY Z SZEFEM KUCHNI
  • AQUA AEROBIK
  • KORZYSTANIE Z BASENU WEWNĘTRZNEGO Z RATOWNIKIEM
  • WARSZTATY TANECZNE
  • I WIELE INNYCH GIER I ZABAW

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY………

WAKACJADA 2023 – WARSZTATY STACJONARNE

Spędź aktywnie wakacje z nasza szkołą. Weź udział w dziecięcym musicalu. Wciel się w role tancerza, wokalisty, aktora i scenarzysty. Swoje predyspozycje odnajdziesz pod okiem nauczycieli podczas specjalistycznych zajęć tematycznych. Podczas zajęć kreatywnych sam przygotujesz swój strój oraz scenografię do musicalu. Na pewno nie będziesz się nudzić. Super zabawa z super niespodziankami.