Od kilkunastu lat tancerze Astra Street rozsławiają nas na parkietach całego świata. W Astra Street króluje Hip Hop i jego kultura oraz style do niego zbliżone. Zespoły różnią się między sobą stażem tanecznym i wiekiem, jednak wszystkie rozwijają się w dwóch kierunkach. Startują zarówno w grupie, jak i solo. Dzięki temu, każdy z tancerzy może z jednej strony być częścią zespołu, z drugiej, tworzyć swój unikalny charakter i styl tańca. Nasi tancerze to wielokrotni Mistrzowie Świata i zwycięzcy zawodów undergroundowych. Nasze sukcesy i wpływ na artystyczny rozwój Szczecina doceniają władze naszego miasta.  Niejednokrotnie nasi tancerze i trenerzy otrzymywali specjalne wyróżnienia i nagrody z rąk samego Prezydenta Miasta Szczecin Pana Piotra Krzystka.
Oprócz zajęć tanecznych w Astra Street pracujemy nad sprawnością motoryczną naszych wychowanków. Nie bez znaczenia jest stała opieka trenera mentalnego, który wpływa na dobre relacje pomiędzy członkami zespołu. Dbamy o wizerunek artystyczny naszych zespołów oraz o całą biurokrację związaną z warsztatami i wyjazdami w Polsce i zagranicą.

Wyobraźcie sobie miejsce, w którym pasja idzie w parze z pracą i rodzinną atmosferą. Tak, to właśnie nasze ekipy! Młodsi z uznaniem patrzą na starszych, a starsi, cieszą się na każdy krok w przód, tych młodszych. Poznajcie bliżej członków Astra Street Sport!

JUNIOR SQUAD

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam JUNIOR SQUAD, naszych najmłodszych reprezentantów, o czym już nazwa ich zespołu skutecznie przypomina! To zespół składający się z samych dziewczynek, trenujących w pocie czoła, trzy razy w tygodniu. JUNIOR SQUAD przeważnie trenuje Hip Hop, jest to styl najbardziej przez nich lubiany. Zdarzy się, że na treningu zagości trochę Waacking’u, Popping’u lub Vogue’u, gołym okiem widać wtedy skupienie na twarzach dziewczyn. Oprócz zajęć z tańca, grupa stawia czoła treningom z akrobatyki, dzięki czemu są nie tylko silne, ale i rozciągnięte.Jak same mówią, lubią każdą część treningu. Od rozgrzewki, poprzez zabawy taneczne, po „siłówkę”, (z tajnych źródeł wiemy, że niektóre osoby z zespołu planują mieć w przyszłości kaloryfer z mięśni brzucha). Na postawione przez nas pytanie, JUNIOR SQUAD odpowiedziało nam, że na trening czekają jak na obiad, gdy są głodni! To oznacza tylko jedno. Ciężko pracują, lecz wciąż im mało, mamy nadzieję, że nigdy nie stracą zapału do trenowania!

Jako ciekawostkę, zdradzimy Wam, że JUNIOR SQUAD zrobił casting na swoją ekip’ową piosenkę… MARSCHMELLO – FRIENDS to ulubiony utwór większości członkiń tej ekipy.

NEW CREW

Poznajcie NEW CREW, ekipę, która powoli i z rozwagą stawia swoje pierwsze kroki w grupie sportowej. Pod czujnym okiem trenerów w pocie czoła trenuje kroki podstawowe i codziennie staje się coraz lepsza!
NEW CREW posiada niesamowite pokłady energii, którą z powodzeniem wykorzystuje na zajęciach. Dla nich „wstydzę się”, nie istnieje! Dlatego właśnie NEW CREW odnajduje się bardzo dobrze we wzajemnym pokazywaniu swoich umiejętności. Ćwiczenia w mniejszych grupach, a następnie prezentacja efektów powstałych z tej współpracy, to ich ulubione zajęcie.
Na każdy trening czekają jak na prezenty pod choinką! Chyba nie musimy tłumaczyć, że taniec jest dla nich czymś naprawdę ważnym.
Kochają tańczyć w kole, w którym dzielą się swoim tańcem dając radość wszystkim dookoła. Oprócz tańca, szkolą się też w zakresie akrobatyki, nie ustępując ani na chwilę trenerom we wszystkich ćwiczeniach.
Jak sami o sobie mówią, tworzą zgraną paczkę, której do tańca nie trzeba namawiać!

FUN SQUAD

Szukasz ekipy, w której wszystko jest „for fun”?! Dobrze trafiłeś! Oto ekipa FUN SQUAD! Nazwa nie jest tu przypadkowa. Oprócz pracy, która wre, na ich treningach gości FUN!

Muzyka disco?! Hip Hop’owe dźwięki?! Vogue’owy pokaz mody?! Dla nich każda okazja do świetnej zabawy jest dobra.

To ekipa, która każdy trening kończy słowami „Tak szybko?!” Mimo, że są dopiero na początku swojej tanecznej przygody, trenują pilnie, dzięki czemu bardzo szybko robią postępy.

Najbardziej lubią tańczyć Hip Hop, jednak na ich treningach króluje również Waacking. To ekipa, która chce wiedzieć i umieć! Przychodzą na salę głodni wiedzy, (chociaż wiemy, że lubią też zjeść pyszny obiad), wychodzą szczęśliwsi i mądrzejsi. Lubią wyzwania.

Podczas treningu największą frajdę sprawiają im ćwiczenia, których na ten moment, nie są w stanie zrobić. Wiedzą, że pracą i ciężkim treningiem osiągną to, co teraz jest dla nich niemożliwe.

To ekipa, która lubi się uczyć! Idą jak burza, do treningów podchodzą z pełnym zaangażowaniem, a wszystko co robią jest na 100%! Stanowią zgraną ekipę, która z odwagą podchodzi do wyzwań, a to wszystko z uśmiechem na ustach!

PLE PLE PLE SQUAD

Brakuje Ci energii?! Nie masz humoru?! Lekarstwem na te dolegliwości będzie trening z naszym zespołem sportowym, który każdemu poprawia humor, rozwiewa wszystkie smutki i wytwarza pozytywne wibracje. Poznajcie PLE PLE PLE SQUAD, czyli naszą najbardziej rozgadaną ekipę!

To zespół, który zaraża optymizmem każdego, kto stanie na jego drodze. Tancerze z tej ekipy mają nieskończone pokłady energii. Treningi z nimi to 100% dobrze wykorzystanego czasu. Pot na czole to oznaka ciężkiej pracy, której towarzyszy wspaniała atmosfera.

Nazwa PLE PLE PLE SQUAD powstała, aby symbolizować właśnie to, z czym się kojarzy. Z paplaniną, gadaniną i ciągłym hałasem. Nie jest to jednak negatywny i uciążliwy dźwięk. To okrzyki zadowolenia, zdziwienia i wzajemnej motywacji, które w tej ekipie to „chleb powszedni”.

Każdy z tancerzy tej grupy, jest zaangażowany w to, co się w niej dzieje. To ekipa na medal. Na 100% tańczą Waacking, na 100% tańczą Hip Hop, a jeżeli nadarzy się okazja, aby mieć zajęcia z nowej dziedziny tańca, na pewno się w niej doskonale odnajdą.

Pilnie uczą się również podczas cotygodniowych treningów akrobatycznych, bo wiedzą, że siła mięśni, to podstawa dobrego tańca!

READY STEADY GO CREW

Gotowi, do startu, start!!! Nie ma dzieciaków bardziej gotowych od nich, nie ma dzieci lepiej przygotowanych do każdego zadania! READY STEADY GO to ekipa, która zawsze jest na „tak” i zawsze jest gotowa! Dosłownie, na wszystko!

Nie lubią nie być na czas, dlatego, tak na wszelki wypadek, są gotowi zawsze! Sumiennie przykładają się do treningów, dbając o swój ciągły rozwój. Wkładają ogrom pracy w pogłębianie swoich umiejętności i nie poddają się. Hasło „Jedziemy z tym!”, powtarzają co trening!

Tancerze  READY STEADY GO, mogą na sobie polegać. To zgrana ekipa, która czuje się ze sobą dobrze i wzajemnie motywuje do wysiłku. W tej grupie nie ma miejsca na leniuchowanie.

Na ich treningach króluje Hip Hop i Waacking. W jednym i drugim stylu czują się jak ryba w wodzie. Od kilku lat uczestniczą również w treningach akrobatycznych, które przyniosły już miłe dla oka (i ciała), efekty. Żadne przewroty, przerzuty, salta czy szpagaty, nie są im straszne.

Ich trening można porównać do wyścigu! Cały czas biegną po więcej i nie oglądają się za siebie! Chcesz być na czas?! Bądź z READY STEADY GO CREW!

IT IT SQUAD

To ekipa, która nie traci czasu na wymówki! Z tygodnia na tydzień staje się lepsza i bardziej zgrana. Mamy zaszczyt przedstawić Wam IT IT SQUAD!

To młodzi ludzie, posiadający nieskończoną ilość pomysłów, czasami dość dziwnych. Tańczą głównie Hip Hop i Waacking, lecz nie zamykają się na inne style taneczne. Regularnie uczestniczą w szkoleniach.

Są uparci i wytrwali w swoich postanowieniach. Na sali tanecznej trenują w pocie czoła. Na postawione im pytanie, czy czekają na następny trening, odpowiadają, tak! Jak na prezenty pod choinką!

IT IT SQUAD to bardzo zgrany zespół. Wspierający się, pomagający sobie i wspaniale czujący się w swoim towarzystwie. Połowa z nich do śniadania lubi wypić herbatę, a druga kakao. Nawet taka podzielność zdań, nie przeszkadza im w tworzeniu prawdziwej ekipy.

To grupa prawdziwych indywidualistów! Wśród nich jest:

– mistrz w jedzeniu i spaniu, tak zwane połączenie smerfnego Łasucha i Śpiocha.

-mistrz fotografii, łapacz i „upamiętniacz” pięknych chwil.

-mistrz rysunku i malarstwa, w tym zespole jest ich bardzo dużo.

– młody, początkujący aktor/aktorka, zajmujący się również dubbingiem.

– śpiewak uczęszczający na lekcje śpiewu oraz śpiewak domowy, tak zwany prysznicowy.

– mistrz kuchni, taka osoba to skarb.

– pianista i gitarzysta w jednym.

FIFTI FIFTI CREW

50/50, ale czego?!

50% waackingu i 50% hip hopu.

50% dziś nam się chce i 50% dziś nam się nie chce.

50% ciężkiej pracy i 50% przyjemności z ciężkiej pracy.
Grupa FIFII FIFTI CREW, to nasze średniaki, ale tylko pod względem wieku. To nasza młodzież, już nie dzieciaki, ale jeszcze nie dorośli! Dzięki zawziętości i determinacji, świetnie łączą naukę z treningami. Pilnie uczą się w szkole, zdobywają wysokie oceny, a po lekcjach przyjeżdżają na trening. Jak sami mówią, taniec to przede wszystkim dobra organizacja i umiejętność pracy w grupie. FIFTI FIFTI CREW do swoich największych osiągnięć zalicza… odnalezienie prawdziwych przyjaciół. To ekipa, w której każdy czuje się dobrze i czuje, że to jego miejsce. Czasami chodzą na skróty, ale czasami nie! Mając do wyboru proste ćwiczenia, które każdy z ekipy potrafi wykonać, wybiorą te trudne, których na tą chwilę nie potrafią zrobić. Dlaczego?! Bo oni wiedzą, że tylko praca daje efekty! Ta ekipa tańczy wszystko co możliwe. Poleci muzyka Waacking’owa, na sali powstanie klimat jak z lat 70-tych. Poleci muzyka Hip Hop’owa, zmiana atmosfery i już jesteśmy w Nowym Yorku. Klimat pokazu mody?! Vogue?! Proszę bardzo! Wspaniale potrafią zagospodarować swoją energię, wytwarzając niesamowity klimat, w którym każdy z tancerzy chciałby chociaż przez chwilę pobyć!

BOMBLE

To zespół, którego nazwa wzięła się wszyscy wiedzą skąd, nikt nie wie dlaczego! Początkowo brzmiała Bubble Squad, następnie Squad zamieniło się na Team, aby powstało Bubble Team, bardziej przypominające w swoim brzmieniu herbatę. Finalnie wszyscy do naszych Bombli, (wcale nie takich małych), zaczęli mówić BOMBLE i tak właśnie zostało! Dlatego dzisiaj, przedstawiamy Wam BOMBLE! Naszą młodzież, dla której nasza szkoła, to drugi dom! Spędzają z nami (i ze sobą), każdą wolną chwilę! Jeśli akurat jesteś u nas, to możesz być pewny, że oni też! Na sali treningowej BOMBLI króluje Waacking i Hip Hop. To świrusy do kwadratu, jednak podczas treningu swoje żarty i śmieszki zostawiają na boku i skupiają się na treningu w 100%. To grupa prawdziwych indywidualistów, których łączy wspólna pasja, praca, wspomnienia, wyjazdy i…przyjaźń! BOMBLE zwiedziły już niejedno miasto. To wszystko za sprawą zawodów, na które jeżdżą. Jeżeli coś się dzieje na scenie street dance, spodziewać się możecie, że ich spotkacie. Zawody to dla nich integracja, ale przede wszystkim motywacja! Każdy wspólny wyjazd ładuje ich baterie na kilka następnych miesięcy. BOMBLE to grupa pozytywnych ludzi, którzy wiedzą po co trenują są świadomi tego, ile profitów daje taniec. Oni po prostu nie mogą bez siebie i bez tańca żyć!

SCU CREW

Z cukru?! Skąd pomysł?!

Punktem wyjścia były buraczkowe koszulki. Buraki, buraki cukrowe, buraki z cukru… SCU CREW! Wyjątkowość tej nazwy polega na tym, że buraki cukrowe z kolorem buraczkowym/bordowym nie mają nic wspólnego.
Jeśli SCU CREW, to ORYGINALNOŚĆ i  RODZINA. Ludzie z tej ekipy, są z nami chyba od zawsze. Przebyli bardzo długą drogę, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym są. Zaczynając od tańczenia w domu, przez grupę hobby, po grupy sportowe. Jak sami mówią, dzisiaj są właśnie tam, gdzie zawsze chcieli! Włożyli ogrom wysiłku, aby stworzyć swój zespół. Z czego są najbardziej dumni?! Z rodzinnej atmosfery. Z taką rodziną nie tylko na zdjęciach jest najlepiej. SCU CREW prężnie rozwija się w wielu dziedzinach. Są głodni wiedzy i kiedy mogą, szukają jej źródła. Uwielbiają jeździć na zawody (są prawie wszędzie), poznawać nowych ludzi (znają prawie wszystkich), dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Szkolą się z takich styli jak: Hip hop, Waacking, Vogue, House, Popping. Gdy w grę wchodzą warsztaty taneczne z innego stylu, którego nawet nigdy nie próbowali, z pewnością skorzystają!
Każdy z nich jest inny, każdy wyjątkowy i co najlepsze, każdy jest totalnie oryginalny! Jednak mimo to, pasują do siebie jak puzzle!