Jesteśmy miłośnikami przepięknej dyscypliny, jaką jest taniec towarzyski, we wszystkich jej odsłonach. Nieważne czy traktujemy go sportowo, czy hobbystycznie – wszystkim nam, jego pasjonatom, rozpalił serca jednakowo. Różnorodność kombinacji tańców towarzyskich sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od elegancji i gracji występującej w tańcach standardowych, po drapieżność i energię tańców latynoamerykańskich, o zmysłowości tańców karaibskich nie zapominając. Bez względu na Wasz obecny nastrój, temperament, czy upodobania w naszej ofercie znajdziecie zajęcia idealne dla siebie.

Tańczyć możecie w parach, solo i formacjach. Nie ważne ile macie lat i czy macie już jakieś doświadczenie taneczne. Być może właśnie dziś zamarzyliście o blasku fleszy podczas występów tanecznych, a może macie ambicje rywalizować na parkietach z innymi zawodnikami. Już dziś możecie rozpocząć swoją taneczną przygodę. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki w naszej Szkole Tańca.

JAK ZACZĄĆ?

Zapraszamy do nauki w grupach dziecięcych, młodzieżowych oraz dla osób dorosłych. Na zajęcia hobbystyczne, ale i na wysokim sportowym poziomie. Zajęcia taneczne, które oferujemy to świetna zabawa oraz aktywny wypoczynek dla ciała i duszy. Ponadto dysponujemy całą gamą eventów taneczno-kulturalnych, których możecie być czynnymi lub biernymi uczestnikami. Przynależność do dwóch federacji tanecznych PTT i WADF umożliwia nam prezentacje naszych tancerzy na arenach ogólnopolskich i międzynarodowych zarówno w rywalizacji solistów, par i formacji tanecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć w naszych dwóch, stacjonarnych siedzibach Szkoły Tańca. Zajęcia dla dzieci prowadzimy również w kilkunastu placówkach zewnętrznych (przedszkolach i szkołach podstawowych).