Zapraszamy również na sza Fanpage gdzie znajdą Państwo zdjęcia z turniejów i wiele więcej ciekawych materiałów oraz wiadomości!

________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

SZKOLENIE DLA GRUP SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO Z IMAŁGORZATĄ GARLICKĄ-SUDOŁ

TERMIN: 19-22 LISTOPADA 2020

PROGRAM SZKOLENIA

CZWARTEK 19.11.2020

17:00 – 21:30   LEKCJE INDYWIDUALNE               LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

PIĄTEK 20.11.2020

8:45 – 15:30      LEKCJE INDYWIDUALNE             ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

18:00 – 19:30   ZAJĘCIA GRUPOWE GRUPA II      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

19:30 – 21:00   ZAJĘCIA GRUPOWE, GRUPA I      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

SOBOTA 21.11.2020

10:00 – 11:30   ZAJĘCIA GRUPOWE GRUPA II      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

11:30 – 13:00   ZAJĘCIA GRUPOWE, GRUPA I      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

13:15 – 14:45   LEKCJE INDYWIDUALNE               LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

16:30 – 21:00    LEKCJE INDYWIDUALNE             ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

NIEDZIELA 22.11.2020

10:00 – 11:30   ZAJĘCIA GRUPOWE GRUPA I      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

11:30 – 13:00   ZAJĘCIA GRUPOWE, GRUPA II      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

13:15 – 17:00    LEKCJE INDYWIDUALNE             LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

SZKOLENIE DLA GRUP SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO Z ZAKRESU TAŃCÓW STANDARDOWYCH Z MAŁGORZATĄ GARLICKĄ – SUDOŁ

TERMIN: 7 – 9 PAŹDZIERNIKA 2020

PROGRAM SZKOLENIA

ŚRODA 7.10.2020

10:30 – 15:00   LEKCJE INDYWIDUALNE              ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

17:00 – 18:30   LEKCJE INDYWIDUALNE               LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

18:30 – 20:00   ZAJĘCIA GRUPOWE,  GRUPA II   LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

20:00 – 21:30   ZAJĘCIA GRUPOWE, GRUPA I      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

CZWARTEK 8.10.2020

9:00 – 15:00      LEKCJE INDYWIDUALNE             ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

17:00 – 18:30   LEKCJE INDYWIDUALNE               LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

18:30 – 20:00   ZAJĘCIA GRUPOWE GRUPA II      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

20:00 – 21:30   ZAJĘCIA GRUPOWE, GRUPA I      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

PIĄTEK 9.10.2020

8:15 – 15:45 – LEKCJE INDYWIDUALNE               ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

W dniu 8 października (czwartek) zajęcia z Piotrem Matulką odbędą się według następującego harmonogramu:

Grupa III godz. 17:30 – 18:30

Grupa I godz. 19:00 – 20:00

Grupa II godz. 20:15 – 21:15

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

SZKOLENIE DLA GRUP SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO Z IGOREM WILCZYŃSKIM

TERMIN: 24-27 WRZEŚNIA 2020

PROGRAM SZKOLENIA

CZWARTEK 24.09.2020

12:00 – 14:15   LEKCJE INDYWIDUALNE              ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

16:30 – 21:30   LEKCJE INDYWIDUALNE              LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

PIĄTEK 25.09.2020

10:45 – 16:00  LEKCJE INDYWIDUALNE              ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

18:00 – 19:30  ZAJĘCIA GRUPOWE GR. II           LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

19:30 – 21:00   ZAJĘCIA GRUPOWE GR. I           LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

SOBOTA  26.09.2020

10:00 – 11:30 ZAJĘCIA GRUPOWE GR. II             LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

11:30 – 13:00 ZAJĘCIA GRUPOWE GR. I              LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

13:15 – 14:45 LEKCJE INDYWIDUALNE                LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

16:45 – 21:15  LEKCJE INDYWIDUALNE              ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

NIEDZIELA 27.09.2020

10:00 – 11:30 ZAJĘCIA GRUPOWE GR. I             LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

11:30 – 13:00 ZAJĘCIA GRUPOWE GR. II            LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

13:15 – 18:30 LEKCJE INDYWIDUALNE                LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

__________________________________________________________________________________________________________________________________

TRENING WOLNY

W dniu 19 września trening wolny dla grup sportowych odbędzie się w godz. 9:00 – 15:00 w filii ST Astra przy ul. Struga 7.

 _________________________________________________________________________________________

ZAJĘCIA DLA GRUPY III SPORTOWEJ

W dniu 19 września w godz. 15:30 – 17:30 w filii ST Astra przy ul. Struga 7 odbędą się zajęcia grupowe dla gr. III sportowej


SZKOLENIE DLA GRUP SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO Z ZAKRESU TAŃCÓW STANDARDOWYCH Z WIKTOREM KISZKĄ

TERMIN: 11 – 13 WRZEŚNIA 2020

 

PROGRAM SZKOLENIA:

 

PIĄTEK  11.09.2020

10:45 – 16:00   LEKCJE INDYWIDUALNE              ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

18:00 – 19:30   ZAJĘCIA GRUPOWE,  KLASY E, D, C   LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

19:30 – 21:00   ZAJĘCIA GRUPOWE, KLASY B, A, S    LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

 

SOBOTA 12.09.2020

9:00 – 9:45      LEKCJE INDYWIDUALNE                      LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

10:00 – 11:30   ZAJĘCIA GRUPOWE KLASY E, D, C    LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

11:30 – 13:00   ZAJĘCIA GRUPOWE KLASY B, A, S    LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

13:15 – 14:45   LEKCJE INDYWIDUALNE                     LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

16:45 – 21:15   LEKCJE INDYWIDUALNE             ST ASTRA, AL. WYZWOLENIA 85

 

NIEDZIELA 13.09.2020

9:00 – 9:45 – LEKCJE INDYWIDUALNE                        LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

10:00 – 11:30 ZAJĘCIA GRUPOWE, KLASY B, A, S    LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

11:30 – 13:00 ZAJĘCIA GRUPOWE, KLASY E, D, C    LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

13:15 – 18:30 LEKCJE INDYWIDUALNE                       LO II, UL. H. POBOŻNEGO 2

 

 

 


 

Szkolenie z Matejem Krajcerem

Czwartek (20.02.2020)

godz. 8.30 – 16.00 – Trening wolny, lekcje indywidualne (Wyzwolenia 85)

godz. 18.00 – 19.30 – Zajęcia grupowe grupa I (LO II)

godz. 19.30 – 21.00 – Zajęcia grupowe grupa II (LO II)

Piątek (21.02.2020)

godz. 8.30 – 16.00 – Trening wolny, lekcje indywidualne (Wyzwolenia 85)

godz. 18.00 – 19.30 – Zajęcia grupowe grupa II (LO II)

godz. 19.30 – 21.00 – Zajęcia grupowe grupa I (LO II)

Sobota (22.02.2020)

godz. 10.00 – 11.30 – Zajęcia grupowe grupa I (LO II)

godz. 11.30 – 13.00 – Zajęcia grupowe grupa II (LO II)

godz. 13.15 – 14.00 – Trening wolny, lekcje indywidualne (LO II) 

godz. 16.00 – 19.45 – Trening wolny, lekcje indywidualne (Wyzwolenia 85) 

 

INFORMACJE O CENIE SZKOLENIA: Bezpośrednio u Instruktorów Prowadzących lub w  Sekretariacie ST “Astra” Al. Wyzwolenia 85 – nr tel. 91 43 43 753


 

UWAGA 11 PAŹDZIERNIKA !!!

Zajęcia dla grupy 3B oraz osób niemogących brać udziału w szkoleniu z Igorem Wilczyńskim z grupy 3A, odbędą się na sali gimnastycznej w godz. 17.00 – 18.30

 


 

UWAGA 4 PAŹDZIERNIKA !!!

Grupa 3A i 3B – zajęcia taneczne na auli godz. 17.00 – 18.30

Grupa 1 i 2 – zajęcia taneczne na auli 18.30 – 20.00

 


 

UWAGA 5 PAŹDZIERNIKA !!!

Trening wolny ul. Struga 7

Blok I – godz. 10.00 – 13.00

Blok II – godz. 13.00 – 15.00

Podczas trwania treningu wolnego Szkoła będzie zamknięta!!! Prosimy o przybycie na godz. 10.00 lub 13.00.