Zakładając Szkołę Tańca Astra nie robiłem biznes planu, nie rysowałem struktur organizacyjnych…Po prostu marzyłem, marzyłem tak bardzo, że nie mogło się nie udać.

Rzeczywiście tak było i może dzięki temu dzisiaj można śmiało powiedzieć, że te  dwadzieścia pięć lat funkcjonowania Szkoły na arenie ogólnopolskiej  i międzynarodowej, stworzyło  swoistą i niepowtarzalną markę. Cytując słowa zawarte w liście gratulacyjnym od Prezydenta Miasta Szczecin Pana Piotra Krzystka:  „Szkoła Tańca Astra od dwóch dekad rozsławia Szczecin na parkietach i arenach całego świata, stając się niekwestionowanym ambasadorem kultury i sportu naszego miasta”

Poprzez zaangażowanie i pracę wielu osób, stworzyliśmy profesjonalną firmę opartą na przesłaniu prof. Wieczystego „Tańczyć może każdy „. Choć wizytówką naszą pozostaje wciąż taniec sportowy „Astra Sport”, gdzie od przeszło  dwudziestu lat nieprzerwanie pary zdobywają najwyższe  trofea w rywalizacji sportowej( 71 medale zdobyte na Mistrzostwach Polski, finały Mistrzostw Świata i Pucharu Świata) nie uwzględniając mnóstwa medali zdobytych na turniejach punktowych, turniejach rangi Grand Prix, to z roku na rok coraz większą rolę odgrywają również nasze flagowe zespoły taneczne Astra Dance Mix oraz Astra Rewers i Intermix, zdobywające już pierwsze wyróżnienia na przeglądach regionalnych i wojewódzkich.

Organizujemy także  dla Państwa  imprezy o wymiarze  sportowym,  edukacyjnym i kulturalnym. Niektóre z nich odbywają się w klimacie kameralnych   koncertów  i warsztatów tanecznych, inne mają  zasięg ogólnopolski i międzynarodowy, jak nasz  cykliczny festiwal o randze międzynarodowej pod nazwą „Euro- Dance Festival ”

Szkoła Tańca to wysoki poziom nauczania i organizacji, a wszystko to w czterech profesjonalnych centrach taneczno – szkoleniowych w Szczecinie, Stargardzie Szczecińskim oraz Wałczu. Już dzisiaj  zapraszamy wszystkich  do  tych miejsc gdzie postaramy się  Państwa oczarować magią tańca. Myślimy, że każdy znajdzie u nas nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale poczuje niepowtarzalny klimat Szkoły Tańca „ASTRA”.

Zapraszamy

 

CO NAS WYRÓŻNIA:

Od 30 lat istnienia Grupy Astra:

  • sieć profesjonalnych szkół tańca w Szczecinie , Stargardzie i Wałczu
  • 30 tytułów Mistrza Polski
  • 25 tytułów Wicemistrza Polski
  • 8 tytułów Mistrza Świata

I nie wliczonych kilku tysięcy medali i pucharów z turniejów rangi międzynarodowej, Grand Prix Polski i ogólnopolskiej. 

  • organizacja kilkudziesięciu imprez rangi ogólnopolskiej
  • niezliczona ilość warsztatów , campów i imprez towarzyszących
  • kilkanaście akcji charytatywnych

A ponad to miłość i pasja do tańca i zaszczepianie tej pasji niezliczonej ilości osób związanych z nami przez te 30 lat.