Jesteśmy zgraną paczką ludzi zakochanych w Street Dance. Nasze serca zawładnął hip-hop i waacking, ale chętnie próbujemy się w takich stylach jak: house, popping, hustle czy vogue. Uwielbiamy tańczyć i zarażać naszą pasją innych. Nasze specjalistyczne obozy szkoleniowo-treningowe dla naszych ekip to doskonały sposób na podniesienie swoich umiejętności oraz integracji w grupie osób o wspólnej pasji.

DLACZEGO MY?

  • ponad 30 lat tradycji i doświadczenia
  • profesjonalna kadra
  • atrakcyjne, autorskie programy
  • wykwalifikowani animatorzy
  • bezpieczny dojazd i pobyt
  • wysokie normy współżycia społecznego
  • upominki i gadżety

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Na obozy organizowane przez Grupę Astra zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów (większość to nasi wychowankowie). To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy znają Państwa dzieci i mają z Nimi fantastyczny kontakt, sprawiają, że wspólnie spędzone chwile długo pozostają w pamięci uczestników.

TERMINY

GRUPATERMINMIEJSCEDOKUMENTY DO POBRANIADODATKOWE INFORMACJE

Street Dance Sport, Dance Mix School;

 Zapisy od 4.03 do 12.03.2024

 

GÓRY

23 CZERWCA – 2 LIPCA

KARPACZ 2024’

Cena: 2450 zł (przy zapisie dziecka do 12.03.2024)

„Nowa Królowa Karkonoszy” ul. Konstytucji 3-go maja 22, 58-540 Karpacz.

Komfortowy obiekt w centrum Karpacza, przytulne pokoje z łazienkami, znakomita domowa kuchnia, duża sala na zajęcia taneczne.

UMOWA>>>>

KARTA OBOZOWA>>>>

 

     

 

 

KADRA

Kadra pedagogiczna i instruktorska, to wychowankowie naszej szkoły. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna  zapewni uczestnikom doskonałą i fachową opiekę a doświadczona kadra instruktorska wysoki poziom nauczania.

W CENIE OBOZU:

Przejazd autokarem, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewniająca uczestnikom doskonałą  i fachową opiekę a instruktorzy ST Astra najwyższy poziom nauczania, pełne wyżywienie (śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany), opieka medyczna

W PROGRAMIE OBOZU:

Specjalnie przygotowany program daje gwarancję dobrego wypoczynku, aktywnego spędzania czasu, a oprócz tego dzieci mogą spodziewać się nowych atrakcji, które będą sprzyjać lepszej integracji grupy.

➢ ZAJĘCIA W NASZĄ WYKWALIFIKOWANĄ KADRĄ TRENERSKĄ

➢ IMPREZY TEMATYCZNE i integracja wewnątrz-zespołowa

 

JAK POJECHAĆ NA OBÓZ?

W terminie od 4 do 12 marca 2024 roku można zapisać dziecko w sekretariacie przy Al. Wyzwolenia 85 lub przy ul. Struga 7.

Warunkiem zapisu dziecka na obóz jest:

– wpłata zadatku gotówką w wysokości 500 zł w sekretariacie ST Astra

– pobranie, wypełnienie i podpisanie umowy. Umowę należy dostarczyć do sekretariatu ST Astra przy al. Wyzwolenia 85 lub przy ul. Struga 7.

– pobranie i wypełnienie karty obozowej. Należy ją starannie wypełnić zwracając uwagę na podanie pełnych danych i oddać do 30 kwietnia 2024 r.

HARMONOGRAM WPŁAT

Od 4 III – przy zapisie zadatek 500 zł

Do 5 VI – dopłata

DOPŁATA

Prosimy o dokonanie pozostałej wpłaty za obóz taneczny
w dniach od 4 maja do 5 czerwca na konto:
Bank Pekao  81 1240 1864 1111 0010 7495 3070
Biuro Organizacji Imprez Traper-Tour Izabela Kostrzewa
NIP: 852-104-14-02
Ul. Zawadzkiego 92/8, 71-246 Szczecin
W tytule przelewu: imię i nazwisko dziecka, termin obozu, miejsce obozu.

 

REGULAMIN OBOZU>>>>

————————————————————————————————————————————————————————————————————–

UWAGA ! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!
Ostateczną i jedyną formą rezerwacji miejsca jest wypełniona karta wraz z wpłaconym zadatkiem na poczet obozu.

 

CEL OBOZU

1. Wypracowanie metod kształtowania cech osobowościowych, w tym rozwijanie przydatnych do funkcjonowania w zbiorowości szkoły tańca  (odpowiedzialność, koleżeństwo, wzajemna pomoc w trudnych sytuacjach), praca w parach i grupie osób. Praca nad umiejętnością mobilizacji do  zwiększonego wysiłku, koncentracji, spostrzegawczości i innych cech.

2. Wpajanie zasad wysokiej kultury osobistej wobec kolegów a szczególnie wobec płci przeciwnej, wyrabianie wrażliwości na piękno muzyki, tańca,  natury i wszystkiego co nas otacza.

3. Konsekwentne dążenie do najwyższych wzorców zachowań, opartych o formy grup społecznych o największym w tym względzie dorobku.

4. Praca nad kulturą stroju, zabawy i pracy.

5. Kształtowanie poprawnej sylwetki, korygowanie wad postawy –  jako jeden z podstawowych elementów oceny pary tanecznej.

6. Doskonalenie poczucia rytmu i ukierunkowanie na umiejętność wrażliwego odbioru muzyki i wszystkich jej elementów, nie tylko podstawowych uderzeń rytmicznych.

e-mail: biuro@astra.szczecin.pl,  tel. 91 43 43 753