Natalia Jakubowska to Szczecinianka mieszkająca na Prawobrzeżu. Od najmłodszych lat związana z tańcem. Specjalizuje się w stylu takim jak Waacking. Oprócz tego  Natalia, trenuje również hip-hop. Oby dwa style bardzo kocha jednak Waacking ma to coś co ją bardziej przyciąga. Na zajęciach u Natalii można spotkać się z powtórzeniem techniki oraz przerabianiem jej na różne ciekawe wariacje ale tak aby zachować „siebie” w tym wszystkim. Taniec dla Natalii to wyrażenie siebie oraz swoich emocji. Oprócz pracy trenerskiej nadal jest czynną tancerką.

Oprócz trenowania grup starszych, prowadzi również zajęcia z naszymi najmłodszymi. Zajęcia rytmiczne jak twierdzi wzbudzają ciekawość muzyczną co później przekształca się właśnie w taniec czyli świadome przeżywanie muzyki.

Natalia, jest studentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej gdzie czuje się spełniona. Uwielbia jedzenie a szczególnie makarony! Kocha spędzać czas spotykając się ze swoimi przyjaciółmi. Kocha oglądać „Harrego Pottera” i zna wszystkie filmy na pamięć i choć nie mówi tego wszystkim to jako mała dziewczynka chciała zostać czarodziejką.