Urodzony i wychowany w Szczecinie mieszkaniec Mierzyna. W naszej szkole specjalizuje się w pracy z dziećmi, które rozpoczynają swoją przygodę z tańcem sportowym. Jest współprowadzącym Mini Ladies Show, formacji sportowej tańca towarzyskiego przeznaczonej dla solistek, w rozwijającym się segmencie Ladies Sport. Na jego zajęciach możecie liczyć na dobrą atmosferę, ogrom pokładów energii i zaangażowania. Krzysztof niezależnie od swojego nastroju daje z siebie 100 procent tak, aby klient wyszedł z zajęć zadowolony i pełen pozytywnej energii. Jego misją jest zarażanie wszystkich pasją i emocjami, które daje mu taniec.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w drugiej klasie szkoły podstawowej pod okiem Katarzyny Porazik. Niewiele osób wie, że wróżono mu karierę piłkarską. Przez jakiś czas próbował nawet kontynuować te dwie pasje jednocześnie. Trudnego wyboru dokonał w wieku 12 lat podczas turnieju tańca, w którym w kategorii Senior Hobby Open startowali jego rodzice. Kiedy na parkiet wyszli zawodowi tancerze, serce Krzysztofa zostało skradzione i od tej pory to właśnie taniec zajmuje w nim kluczowe miejsce. Nadal jest czynnym tancerzem sportowym, który może pochwalić się wieloma sukcesami podczas rozgrywek na mistrzowskim poziomie. Zawsze podkreśla, że jako tancerz i człowiek stara się godnie reprezentować wartości, które w naszej szkole tańca są najważniejsze.
 
Krzysztof jest studentem Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Jest bardzo rodzinny, zawsze punktualny, sumienny i pozytywnie nastawiony do ludzi, a także do pracy. Czas wolny lubi spędzać ze swoją dziewczyną i przyjaciółmi. Przyjemność sprawiają mu gry karciane i planszowe oraz wspólne wyjścia ze znajomymi. Interesuje się sportem oraz E-Sportem. Wielki fan Formuły 1, a także kibic Bayernu Monachium i Pogoni Szczecin, miłośnik potraw Śródziemnomorskich i owoców morza.