Urodzona i wychowana w Szczecinie mieszkanka Prawobrzeża, lubiąca swoje miasto, jego klimat i architekturę. W szkole tańca specjalizuję się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz jest współprowadzącą Mini Ladies Show, formację sportową tańca towarzyskiego przeznaczonego dla solistek, w rozwijającym się segmencie Ladies Sport. Na swoich zajęciach stara się regularnie zarażać optymizmem i uśmiechem. Razem z Klaudią Wasze dziecko nie tylko nauczy się tańczyć, zyska coś więcej, mianowicie radość i chęć dalszego rozwoju swojej pasji. W grupach sportowych dużo uwagi poświęca na rozwój zdolności motorycznych, które przez pryzmat innych form ruchu wpływają pozytywnie na umiejętności taneczne. Młodym tancerzom już na początku ich kariery tanecznej uświadamia, że na taniec sportowy składa się wiele czynników. Oprócz wcześniej wspomnianej sprawności podkreśla istotę odpowiedniej diety i dbałości o sylwetkę.

Jej pierwsze wspomnienia taneczne sięgają, aż do szkoły podstawowej. To właśnie tam podczas rodzinnego festynu, 6-letnia Klaudia w różowej tiulowej spódniczce i białej koszulce z dumnie noszonym logo ST Astra na piersi, wzięła udział w swoim pierwszym pokazie tanecznym. Często podkreśla, że to właśnie w tym okresie dzięki swojej pierwszej instruktorce tańca Pani Bożenie Pysar  zawdzięcza chęć podróży w niesamowity świat tańca. Dziś nadal jest czynną tancerką. Posiada najwyższą sportową klasę międzynarodową ,,S” i jest finalistką Mistrzostw Polski PTT Par Dorosłych. W tańcu Klaudia kocha możliwość kreowania własnej postaci, możliwość wchodzenia w rolę, a to wszystko w towarzystwie przepięknej muzyki. To ona inspiruje ją i  nastraja do działania, przenosi do innego świata.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne, studentka Diagnostyki Sportowej na specjalizacji żywienie sportowców. W życiu prywatnym kieruje się pozytywnym podejście do świata, zawziętością i charakterem, jak to na prawdziwego zodiakalnego barana przystało. Uwielbia gotować, jeździć na rowerze i spacerować. Przyjemność sprawia jej pieczenie i jedzenie przeróżnych słodkości, lecz jej prawdziwą miłością jest neapolitańska pizza. Jeżeli tylko ma trochę czasu dla siebie spędza go aktywnie na świeżym powietrzu. Jej hobby jest zdrowy tryb życia. Interesuje się również modą i dietetyką. Miłośniczka powieści fantasy, czy wszelkich biografii postaci, które swoją naturą i kreacją budziły spore kontrowersje, jednakże ten aspekt pomógł im dotrzeć na szczyt.