Tancerka urodzona i wychowana w Szczecinie. Jej specjalizacja to tańce latynoamerykańskie dla kobiet w każdym wieku oraz praca indywidualna z klientem. Kinga stawia na technikę, muzykalność i kreatywność. Na jej zajęciach spodziewajcie się dużej dawki optymizmu i solidnej porcji wiedzy w doskonałej atmosferze. Stara się stworzyć przyjazną przestrzeń, w której odnajdzie się każdy, bez względu na poziomu tańca i liczby godzin spędzonych na sali. Kingę inspiruje muzyka, ludzie i energia jaką od nich dostaje. Wszystkie te aspekty łączy w całość i przekłada je na ruch na sali tanecznej.

Jej pierwsze taneczne wspomnienie to rekreacyjny obóz taneczny w Podgrodziu, który był pierwszym krokiem do rozpoczęcia prawdziwej, sportowej przygody z tańcem. Kinga jest wice Mistrzynią Polski Par Dorosłych PTT w 10 Tańcach. Niezapomnianym i wyjątkowym powodem do dumy jest jej występ wraz z partnerem Damianem Grabowskim u boku wybitnego Andrei Bocelli-ego, który odbył się podczas regat Tall Ship Races w Szczecinie. Jednakże twierdzi, że jej największym sukcesem, którym może cieszyć się każdego dnia, jest widok uśmiechniętych klientek i klientów wychodzących z jej zajęć.

Oprócz tańca Kinga fascynuje się również kosmetologią i to jej poświęciłam kilka lat życia. Jej największym wrogiem jest nuda. Lubi dzielić się radością. Równie dobrze odnajduje się samotnie na łonie natury, jak w dużym i głośnym gronie ciekawych osób. W wolnym czasie odkrywa nowe miejsca i spaceruje z psem. Temu wszystkiemu zawsze towarzyszy jej muzyka, bez której nie wyobraża sobie dnia. Uwielbia gotować, a najbardziej piec ciasta. Sama nie oprze się nigdy bezikom i chrupkom orzechowym.