Urodzona w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie, która do Szczecina z Warszawy trafiła przez Świnoujście, mieszkając i wychowując się po części w każdym z tych miejsc. W naszej szkole specjalizuje się w zajęciach taneczno-rytmicznych dla najmłodszych tancerzy. Emilia uważa, że jeśli na początku swojej przygody dzieci będą podchodzić do tańca jak do zabawy, ta radość i pasja zostanie z nimi na dłużej. Na jej zajęciach spodziewajcie się zatem przyjaznej atmosfery, podczas której dzieciom odda całe swoje serce i 100 procent energii. Zawsze pilnuje, aby jej mali podopieczni z zajęć wychodzili uśmiechnięci i już nie mogli doczekać się kolejnego spotkania.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako malutka dziewczynka. Być może inspiracją był starszy brat, być może klimat pokazów tanecznych, ale to właśnie podczas występu brata Emilia zakochała się w tańcu. Na jej prośbę mama zapisała ją na tańce z myślą, że ten romans nie będzie trwał zbyt długo. Jednak miłość do tańca przetrwała lata i wypełniła życie małej dziewczynki. Już po roku nauki w szkole podstawowej za namową Pani Kasi Porazik trafiła do grupy sportowej, gdzie dalsza kariera  taneczna rozwija się równie dynamicznie. Emilia to laureatka i uczestniczka największych, mistrzowskich turniejów tańca na poziomie wojewódzkim i krajowym. Swoimi pokazami tanecznymi, w których umiejętnie łączyła ruch sceniczny z przekazywaniem tanecznych emocji, za serce łapała niejednego widza.

Emilia to prawdziwa dusza artystyczna. Odkąd mogła chodzić, tańczyła. Odkąd mogła mówić, śpiewała. Dlatego muzyka, taniec i sztuka są od zawsze obecne w jej życiu. Już jako małe dziecko zarządzała kim tylko mogła, rówieśnikami, rodzicami, a nawet starszymi kolegami z podwórka, ta cecha spowodowała, że jest przez wszystkich nazywana „kierowniczką”. W czasie wolnym kształtuję swoje zdolności w malarstwie i rysunku. Obecnie próbuje pierwszych kroków w tworzeniu tortów, interesuje się także krawiectwem i makijażem artystycznym. Lubi spacery i aktywne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, a jej marzeniem jest zobaczyć najbardziej odległe zakątki świata. W pochmurne dni relaksuje się ze znajomymi podczas gier planszowych. Gdy ma chwilę dla siebie lubi usiąść z kubkiem herbaty przy serialu ,,Friends”, „Dom z Papieru” czy „Gra o tron”. Miłośniczka musicali ze słabością do wszelkiego rodzaju słodkości. Choć nie jest z tego dumna nie jest wstanie oprzeć się lodom lub kawałeczku ciasta.