Tancerka urodzona i wychowana w Szczecinie. W naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć tanecznych dla dzieci, których motywem przewodnim jest zasianie miłości do tańca u każdego początkującego tancerza. Na jej zajęciach na dzieci czeka duża dawka radości i poznawanie tajników tanecznego świata. Najlepszą nagrodą i sukcesem dla Julii jest uśmiech i zadowolenie tancerzy po uczestnictwie w jej zajęciach . W tańcu inspiruje się kreatywnością ludzi oraz odkrywaniem nowych możliwości naszego ciała.
Pierwszym wspomnieniem Julii związanym z tańcem jest marzenie o byciu księżniczką tańczącą walca w długiej, balowej sukni. Nic dziwnego, że Julia najlepiej czuję się w tańcach standardowych i wyróżnia się delikatnością, gracją i ciepłem, które stara się przekazać kolejnym pokoleniom małych księżniczek. Jej droga do uzyskania  najwyższej sportowej klasy międzynarodowej ,,S” w tańcach standardowych nie była jednak taka oczywista. Rodzice Julii, po odkryciu jej talentu tanecznego przez starszą siostrę, w przedszkolu zapisali ją na zajęcia z tańca nowoczesnego. Chęć spełnienia jej dziecięcego marzenia jednak zwyciężyła i już w szkole podstawowej rozpoczęła swoją przygodę z tańcem towarzyskim. Na szczęście nasza mała księżniczka na swojej drodze spotkała taneczną królową Katarzynę Porazik, która w sercu Julii zasiała prawdziwą miłość do tańca. W ciągu 8 lat treningów Julia wraz z partnerem zostali wielokrotnymi Mistrzami Okręgu Zachodniopomorskiego, mieli przyjemność reprezentować Kadrę Polskiego Towarzystwa Tanecznego na turniejach międzynarodowych, Grand Prix Polski oraz Mistrzostwach Polski. Dziś pragnie dzielić się wiedzą i tanecznym doświadczeniem.
Julia jest studentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, która popołudniami oddaje się pasji jako instruktor naszej szkoły tańca. Uwielbia odpoczynek nad morzem i spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Jej hobby to podróże i poszukiwanie modowych ,,perełek”. W wolnym czasie lubi oglądać musicale i komedie romantyczne. Jej ulubionymi potrawami są krem z pomidorów, pizza i krewetki.