Gimnastyk wychowany w Stepnicy, mieszkaniec Szczecina. W naszej szkole prowadzi zajęcia z akrobatyki podczas których, dba o sprawność fizyczną naszych tancerzy sportowych. Na swoich zajęciach skupia się na poprawieniu stabilizacji, orientacji w przestrzeni i wzmocnienia całego ciała tancerzy. Korygowanie postawy, rozciągnięcie ciała i praca nad mobilnością tancerzy, czy wprowadzanie elementów akrobatycznych. Wszystkie działania Tytusa mają przygotować naszych podopiecznych do bezpiecznego uprawiania sportu.

Tytus z gimnastyką sportową związany jest od dziecka. Już jako 8-latek wyróżnił się niebywałą siłą wśród rówieśników. Podczas wykonywania testu sprawności udało mu się zaskoczyć wszystkich długo, jak na nietrenującego chłopca, utrzymaną „poziomką”.  Jak ważna stała się dla niego gimnastyka potwierdza fakt, iż codziennie przez 12 lat do szkoły sportowej dojeżdżał do Szczecina ze Stepnicy.

Tytus najlepiej czuje się w ćwiczeniach na kółkach i w ćwiczeniach wolnych. Jest złotym i brązowym medalistą Drużynowym Mistrzostw Polski w klasie mistrzowskiej oraz Indywidualnych Wicemistrzem Polski w ćwiczeniach na kółkach. Warto dodać, że do części mistrzostw przygotowywał się samodzielnie.

Tytus jest inżynierem Automatyki i Robotyki, który lubi uprawiać sport i rysować.  Jego hobby to żeglarstwo. W wolnym czasie stoi na rękach i doskonali jazdę na monocyklu. W naszej szkole wyróżnia go fakt, że nie jest tancerzem. Jak sam przyznaje, nie tańczy tak bardzo, że pechowo z kulami u boku, przesiedział swoją studniówkę. Wspominał również, że lubi próbować nowych rzeczy! Może czas na naukę tańca?!