Jego specjalizacja w naszej szkole jest bardzo szeroka, jak sam podkreśla prowadzi naukę tańca od 3 do 103 roku życia. Choć Paweł to rodowity Szczecinianin, ze względu na jego zamiłowanie do gorących rytmów zastanawiamy się, czy nie płynie w nim odrobina latynoskiej krwi. Sam twierdzi, że nie do końca pamięta kiedy i gdzie się urodził, więc wszystko możliwe! Na jego zajęciach motyw przewodni to zabawa i radość. Spodziewajcie się, że taneczne tajniki poznawać będziecie w sposób prosty i przyjemny z dużą dawką śmiechu. Pawła najbardziej cieszy pewność siebie i łatwość poruszania się po parkiecie jego podopiecznych, bawiących się tańcem podczas imprez okolicznościowych.

Jego pierwsze taneczne wspomnienia związane są ze wspólnymi wygibasami z siostrą do przebojów ,,Fasolek”. Muzyka inspiruje go po dziś dzień i to ona pomaga mu tworzyć niezapomniane choreografie. Tanecznym krokiem idzie przez życie, ale za swój najważniejszy taneczny sukces uważa Pierwszy Taniec Weselny wykonany na własnym weselu. Nic dziwnego! Dorównać w tańcu żonie Pawła, wielokrotnej Mistrzyni Tańca- Katarzynie, to nie lada osiągnięcie. Biorąc pod uwagę fakt, że tańcują już razem przez życie kilkanaście lat, Paweł spisuje się na medal.

Z wykształcenia jest matematykiem, więc możecie być pewni, że idealnie rozliczy Wam każdy taniec. Prywatnie zakochany mąż i szczęśliwy ojciec dwóch córek. Czas wolny spędza aktywnie z rodziną. Nie ma szczególnego hobby, ale lubi gotować, czasem chwycić aparat albo w piwnicy coś „pomajsterkować”. Uwielbia jeść prawie wszystko co ugotuje lub upiecze. Świetnie się bawi oglądając stand up’y. Książki zazwyczaj chwyta czytając dzieciom.