Tancerka urodzona w Szczecinie. Jej specjalizacja w naszej szkole jest wielopłaszczyznowa. Jest koordynatorem i trenerem grup sportowych tańca towarzyskiego oraz prowadzi zajęcia latino dla Pań. Do południa możecie spotkać ją na zajęciach z dziećmi w szkołach podstawowych. Na jej lekcjach Wasze pociechy przekonają się, że trening to znakomita zabawa, dająca ogrom radości i satysfakcji. Naszym roztańczonym maluchom pokazuje, że sport to świetna przygoda, ucząca obcowania w grupie i przez to przygotowująca do przyszłego życia. Systematyczność, obowiązkowość, szacunek, honorowość, odpowiedzialność – to tylko niektóre z wartości, które Kasia próbuje przekazać swoim podopiecznym.

Kasia posiada najwyższą sportową klasę międzynarodową ,,S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich oraz jest sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Nasza multimedalistka najpierw jako tancerka, obecnie jako trenerka dokłada kolejne tytuły mistrzowskie do osiągnięć naszej szkoły. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już jako 6-latka i tanecznym krokiem idzie przez życie po dziś dzień. Na tej tanecznej drodze pełnej sukcesów sportowych Kasia spotkała swojego męża, z którym inspirują się tanecznie i zawodowo. To właśnie Paweł zaraził ją swoją miłością do tańców karaibskich, a ona kusi go elegancją tańców standardowych. Za swój największy sukces uznaje wychowanie kolejnego pokolenia instruktorów naszej szkoły, które po kolejnych szczeblach kariery tanecznej przeprowadziła od przedszkolaka do mistrza tańca. Nie bez powodu przez wielu naszych tancerzy nazywana jest ,,taneczną mamą”. To nagroda za oddanie nie tylko serca, ale i umysłu swoim wychowankom.

Kasia to mężatka i mama dwóch cudownych córeczek. Wolny czas uwielbia spędzać z rodziną i przyjaciółmi spacerując po lesie lub grając wspólnie w gry planszowe. Jak tylko jest okazja wybierają się na wycieczki po Polsce. Kasia nie gustuje w owocach morza, poza tym chętnie posmakuje wszystkiego, a w szczególności danie przygotowane przez męża. Chętnie relaksuje się oglądając bajki oraz filmy z super bohaterami.