Gimnastyk urodzony i wychowany w Szczecinie. W naszej szkole specjalizuje się w akrobatyce, zajmuje się ogólnym wzmocnieniem ciała i rozciągnięciem naszych tancerzy street dance’owych. Na jego zajęciach motywem przewodnim jest odpowiednie przygotowanie do wykonywania elementów akrobatycznych, które nasi podopieczni wykonują później podczas swoich prezentacji tanecznych. Na zajęciach z Rafałem możecie spodziewać się profesjonalnego podejścia i przygotowania do zajęć, planu dostosowanego do Waszych umiejętności, a wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze.

Rafał z gimnastyką sportową jest związany w zasadzie przez całe swoje życie. Od małego chłopca, zwycięzcy testu siłowego podczas treningu w wieku 7 lat do zawodnika Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej.

Obecnie jest studentem Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne. W życiu prywatnym lubi długie spacery z psem po lesie. W wolnym czasie stara się ćwiczyć swoje ciało, przesuwać swoje granice wytrzymałości. Nigdy nie odmówi Wam spróbowania kawałka pizzy. Chętnie relaksuje się przy biografii lub powieści fantastycznej, a nastrój poprawia mu dobra komedia.

Rafał to nauczyciel z krwi i kości. Nawet w wolnych chwilach na moment nie zaprzestaje ,,nauczania”, dlatego jego ulubione hobby to tresura psa. Jeśli jego psi przyjaciel wszystkie sztuczki opanowuje w takim tempie jak nasi tancerze elementy akrobatyczne, na pewno zrobi ,,psią” karierę.