OFERTA DLA PAŃ – NEW LATIN 01.08 – 24/29.08.2022

Nigdy nie tańczyłaś, a było to Twoje marzenie? Może siedzenie w domu dało w kość? To świetna okazja, aby rozpocząć z nami taneczną przygodę. Wszytko zaczynamy od początku, wiec nie obawiaj się, że nie dasz  rady! Wprowadzimy Cie w tajniki rozgrzewki, pokażemy latynoską technikę i poprowadzimy przez nasze choreografie… nie czekaj! zapisz się już dziś i zakochaj w tańcu razem z nami.

 

 

OFERTA DLA PAR – TANIEC TOWARZYSKI BASIC

To kurs tańca przeznaczony dla par oraz osób, które pragną poznać podstawowe kroki i figury takich tańców jak: salsa, cha – cha, rumba, rock and roll, walc angielski, tango. To nauka zasad poruszania się na parkiecie, lepszego dysponowania swoim ciałem, aby łatwiej, lżej i pełniej bawić się na każdej imprezie. Kurs prowadzony jest w oparciu o Światowy Program Tańca. Zaproś do tańca swoją drugą połówkę, kolegę, koleżankę, brata lub siostrę i razem wejdźcie w świat tańca!

 

OFERTA DLA DZIECI

Spędź aktywnie wakacje z naszą szkołą. Weź udział w dziecięcym musicalu. Wciel się w role tancerza, wokalisty, aktora i scenarzysty. Swoje predyspozycje odnajdziesz pod okiem nauczycieli podczas specjalistycznych zajęć tematycznych. Podczas zajęć kreatywnych sam przygotujesz swój strój oraz scenografię do musicalu. Na pewno nie będziesz się nudzić. Super zabawa z super niespodziankami.