TANIEC TOWARZYSKI BASIC

To kurs tańca przeznaczony dla par oraz osób, które pragną poznać podstawowe kroki i figury takich tańców jak: salsa, cha – cha, rumba, rock and roll, walc angielski, tango. To nauka zasad poruszania się na parkiecie, lepszego dysponowania swoim ciałem, aby łatwiej, lżej i pełniej bawić się na każdej imprezie. Kurs prowadzony jest w oparciu o Światowy Program Tańca. Zaproś do tańca swoją drugą połówkę, kolegę, koleżankę, brata lub siostrę i razem wejdźcie w świat tańca!

KARAIBSKIE LATO

W te wakacje poleć na Karaiby wraz ze Szkołą Tańca ASTRA . W te wakacje potańcz z nami Salsę i Bachatę. W te wakacje gorące rytmy kubańskie czekają na Ciebie. Zapraszamy na naukę tańców  budzących pozytywne emocje i podnoszących temperaturę parkietu. Poznaj podstawowe kroki i rytmy takich tańców jak  salsa, bachata. Zaproś do tańca swoją drugą połówkę, kolegę, koleżankę, brata lub siostrę i razem wejdźcie w świat tańca.

INTENSYWNE KARAIBSKIE LATO

 Codziennie Cuba, codziennie Salsa i Bachata. W przeciągu jednego wakacyjnego tygodnia czeka Cię przygoda w gorących  rytmach kubańskich. Zapraszamy na naukę tańców  budzących pozytywne emocje i podnoszących temperaturę parkietu. Poznaj podstawowe kroki i rytmy takich tańców jak  salsa, bachata. Zaproś do tańca swoją drugą połówkę, kolegę, koleżankę, brata lub siostrę i razem wejdźcie w świat tańca.