Wakacje tuż, tuż…. Przygotowaliśmy dla wszystkich Pań aż sześć wspaniałych pakietów z których:

  • HIGH HEELS, ENERGY. SENSUAL MOVMENT OKIEM DOMINIKI REALIZOWANE BĘDĄ W TERMINIE OD 5.07 DO 22.07.2021
  • NEW LATINO, LADIES STYLING, SENSUAL MOVMENT OKIEM KINGI REALIZOWANE BĘDĄ W TERMINIE OD 27.07 – 12.08.2021

Dla wszystkich uczestniczek pakietów mamy niespodziankę w cenie: “PROFESJONALNĄ NAGRYWKĘ”.

Ale to nie wszystko. Mamy również MEGA RABATY, dzięki którym nie musisz się ograniczać.

HIGH HEELS od 5.07 – 19.07

Czyli taniec na szpilkach. To niezwykła technika tańca łącząca w sobie różne style taneczne takie jak dancehall, sexy dance, waacking czy jazz. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko zmysłowych i kobiecych choreografii, lecz również zdobędziesz umiejętności w zakresie poruszania się w szpilkach na co dzień. Popracujemy też nad Twoją pewnością siebie. Razem stworzymy magiczną atmosferę tańca, pasji i kobiecości. Gwarantujemy, że te zajęcia sprawią, że poczujesz się jak na scenie! 

ENERGY od 7.07 – 21.07

Ten pakiet to połączenie dynamicznego warm up, choreografii w stylu latin hip-hop oraz stretchingu. Zajęcia te charakteryzują się różnorodnością kroków tanecznych oraz latynoską muzyką znaną z najnowszych list przebojów.. Podczas lekcji kładziemy nacisk na muzykalność, koordynację, pamięć ruchową, a także elementy aktorskie. To styl, który wyzwoli Twoje pokłady energii i pewności siebie. Chcesz poczuć się i błyszczeć jak gwiazdy światowych teledysków? Przyjdź, a pomożemy spełnić Ci dziewczęce marzenia!

LATINO MORNING od 6.07 – 15.07

Masz wolne przedpołudnie i nie wiesz jak wykorzystać ten czas? Mamy dla Ciebie propozycję. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy ten energetyczny program. Podczas tych zajęć będziemy łączyć wiele technik tanecznych. Przez bogaty wachlarz styli Twój taniec stanie się bogatszy, a przez różnorodność zajęcia będą bardzo ciekawe. Będziemy kształtować świadomość i ekspresję ruchową, poprawiać kondycję, umięśnienie, rozciągać ciało i świetnie się bawić. Ten program to prawdziwa eksplozja tańca, jak poranny łyk czarnej kawy 

SENSUAL MOVMENT  od 8.07 – 12.08

To pakiet poświęcony sensualnemu rodzajowi poruszania się… przez 6 tygodni nasze dwie instruktorki Dominika i Kinga pokażą dwa różne spojrzenia i prowadząc przez różne style, dojdziemy do pełni kobiecego ruchu. Podczas zajęć będziemy się skupiać na technice, jak i pozwolimy sobie na pełne flow w choreografiach. Poprzez taniec możesz świetnie się bawić, ale również poprawić sylwetkę. Każdy ruch ręki, głowy, nogi, a nawet spojrzenie mogą pięknie wyrazić nasze emocje.

Pakiet Sensual Movment podzielony jest na dwa pakiety:

  • pakiet Sensual Movment pod okiem Dominiki realizowany w terminie od 8.07. – 22.07 W programie znajdzie się Jazz/Funky/Współczesny
  • pakiet Sensual Movment pod okiem Kingi realizowany w  terminie 29.07 – 12.08 . W programie znajdzie się Rumba/Bachata/Kizomba.

Możesz wybrać tylko jeden pakiet lub skorzystać z dwóch.

KIEDY: CZWARTEK 19:00 – 21:10 (od 8.07 – 12.08.2021)

NEW LATIN 27.07 – 12.08

Nigdy nie tańczyłaś, a było to Twoje marzenie? Może siedzenie w domu dało w kość? To świetna okazja, aby rozpocząć z nami taneczną przygodę. Wszytko zaczynamy od początku, wiec nie obawiaj się, że nie dasz  rady! Wprowadzimy Cie w tajniki rozgrzewki, pokażemy latynoską technikę i poprowadzimy przez nasze choreografie… nie czekaj! zapisz się już dziś i zakochaj w tańcu razem z nami.

LADIES STYLING od 27.07 – 10.08

Na tych bardzo kobiecych zajęciach przejdziemy przez wszystkie etapy treningu. Pakiet składa się z półgodzinnej rozgrzewki, godzinnych zajęć świetnych, latynoskich choreografii oraz rozciągania.  Pełny trening przygotuje nasze ciało i otworzy głowę na nowy ruch.