Urodzona w Szczecinie mieszkanka Prawobrzeża, na której osobowość wpłynęło częściowe wychowanie przez dziadków na polskiej wsi ze wszystkimi jej urokami. W naszej szkole specjalizuje się w hip hopie.  Na zajęciach z Wiktorią możecie spodziewać się porządnej dawki wiedzy o kulturze hip hop, jak i usłyszeć klasykę polskiego rapu. Na jej zajęciach poczujecie się bezpiecznie. Komfort i swoboda, to coś co Wiktoria podczas tańca ceni najbardziej. Bardzo zależy jej, aby ,,wolność w tańcu” poczuli również jej wychowankowie. Kiedyś dużą uwagę skupiała na osiągnięciach, w tym momencie uważa, że na pierwszym miejscu musi znajdować się przyjemność z tańczenia. Za swój trenerski sukces uważa moment, w którym jej wychowankowie przełamują swoją nieśmiałość oraz zahamowania i odważnie, bez kompleksów prezentują swój taniec przed resztą grupy.

Taniec dla Wiktorii to przede wszystkim sposób na dobre samopoczucie oraz przekazywanie i pokazywanie swoich emocji poprzez ruchową interpretację różnych utworów. Według Wiktorii banalne stwierdzenie: ,,taniec łączy ludzi” w swojej prostocie zawiera 100 procent prawdy. Oprócz pracy trenerskiej jest nadal czynną tancerką, członkinią i kapitanem najstarszego zespołu Scu.Crew. Jak sama podkreśla jej obowiązki związane z posadą kapitana były kiedyś większe, gdyż od pewnego czasu Scu.Crew działa jak jeden organizm, w którym każdy daje coś od siebie i angażuje się jak może. Mimo, iż jest Mistrzynią Świata w kategorii Urban Street Dance czuje, że czeka przed nią jeszcze długa taneczna droga.

Wiktoria to studentka psychologii z niesamowitymi pokładami pozytywnej energii, którą chcę zarażać wszystkich dookoła. W życiu prywatnym uwielbia spędzać czas ze znajomymi i jeśli jest do tego okazja zawsze to wykorzystuje. Ceni sobie odpoczynek, lubi zaszyć się gdzieś z dobrą książką lub obejrzeć przeszywający ma wskroś serial kryminalny. Uwielbia spekulować na temat odpowiedzi na zagadkę zawartą w serialu. W rozładowaniu emocji i odstresowaniu pomaga jej śpiew, choć jak sama zaznacza niekoniecznie relaksu mogą spodziewać się jej słuchacze. Wiktoria jest śpiochem, nigdy nie odmówi sobie chwili na drzemkę. Poza spaniem uwielbia jeść uważa, że sprawdziłaby się w roli smakosza dań. Jej kulinarny numer jeden to pizza, po czym szybko dodaje, że pizza to prawdopodobnie ulubione jedzenie co trzeciego człowieka na świecie, więc na miejsce drugie wskakują ziemniaki w każdej postaci. Najpiękniejszą i najwspanialszą rośliną jaka istnieje jest dla niej szczypiorek, roślina którą mogłaby dostawać zamiast kwiatów. Już wiecie co robić Panowie!