Oliwia Owsieniecka urodziła się i wychowała w Kołobrzegu, a od paru lat mieszka w Szczecinie. W Szkole tańca Astra prowadzi takie zajęcia jak High Heels, Poranny Fusion, MUSICAL-LOVE oraz latino. Taniec to dla niej nie tylko praca a przede wszystkim pasja. Na zajęciach możecie spodziewać się ogromnej dawki wiedzy i pozytywnej energii którą próbuje zarazić wszystkich uczestników. Motto jakim kieruje się w życiu i tańcu to „Aby się ciągle rozwijać musimy próbować nowych rzeczy i wychodzić z naszej strefy komfortu”. Swoim klientkom chce przybliżyć odrobinę swojego świata i zarazić je miłością do tańca.

Nasza instruktorka Oliwia zawiązana z tańcem jest od najmłodszych lat. Pierwszy turniej zatańczyła mając zaledwie 6 lat. Mimo że swoje umiejętności zdobywała głównie w rodzinnym mieście Kołobrzeg, to z Astrą nieraz bywała na obozach wakacyjnych. Ambicja i pokora pozwoliły jej w dość krótkim czasie zdobyć najwyższą klasę taneczną w Polsce.
W życiu prywatnym Oliwia ukończyła kosmetologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym i również w tym kierunku dalej się rozwija. W wolnym czasie uwielbia długie spacery, najchętniej jesienią nad brzegiem morza. Kiedy pogoda nie dopisuje lubi obejrzeć dobrą komedie lub poczytać książkę przy kubku gorącej herbaty, a gdy nikt nie patrzy włącza karaoke i śpiewa na cały głos. Uwielbia włoską kuchnię, krewetki i lody o smaku solonego karmelu.