Urodzona i wychowana w Szczecinie mieszkanka Warszewa, w którym jest zakochana na zabój. W Naszej szkole specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku szkolnym. Podczas swoich zajęć stara się systematycznie przekazywać swoją wiedzę i umiejętności taneczne oraz zarażać pozytywną energią i pasją do tańca. Razem z Kasią Wasze dziecko nie tylko nauczy się podstawowych kroków walca czy cha-cha, zyska coś wspanialszego, to znaczy radość, uśmiech na twarzy i wiarę w swoje możliwości. Młodym tancerzom już od samego początku uświadamia, że taniec towarzyski jest wielopłaszczyznowy i na sukces składa się wiele różnorodnych czynników. Jednakże swoją codzienną i rzetelną pracą można dojść do swojego wymarzonego sukcesu. Dbałość o swoje ciało i technikę oraz odpowiednia dieta i przygotowanie mentalne przybliża nas do spełnienia marzeń każdego tancerza, nawet tego najmłodszego.

Jej pierwsze wspomnienia taneczne sięgają przedszkola, gdzie uczęszczała na zajęcia tańca nowoczesnego. To właśnie tam nauczyła się robić szpagat, gwiazdę i mostek. Już w wieku 5 lat pierwszy raz stanęła na scenie i zatańczyła układ taneczny przed pełną publicznością. W pierwszej klasie podstawowej przyszła do siedziby na zajęcia taneczne do Pana Jacka. Od samego początku stała w pierwszej linii i bardzo szybko uczyła się nowych kroków tanecznych. Podczas swojego pierwszego pokazu w Szkole Tańca ASTRA jako jedyna nie pomyliła choreografii i na jej twarzy widniał szeroki uśmiech. Po tym występie Pani Kamila od razu zaprowadziła ją na zajęcia tańca sportowego u Pani Barbary Porazik. Na ich pierwszym wspólnym spotkaniu Kasia przyszła lekko zestresowana, ale ten stres szybko opadł, gdy się okazało, że Pani Basia ma już dla niej partnera tanecznego. I właśnie tak zaczęła się jej przygoda z tańcem towarzyskim sportowym, która trwa już 17 lat. Dziś posiada najwyższą sportową klasę międzynarodową „S”. Jest Mistrzynią Polski PTT par dorosłych oraz wielokrotną Mistrzynią Okręgu. Również otrzymała nagrodę prezydenta za wybitne osiągnięcia sportowe oraz wielokrotnie stawała na podium turniejów rangi GPP. Kasia kocha w tańcu możliwość zatracenia się i zapomnienia o codzienności. Uwielbia wchodzić w różne role oraz kreować swoją osobę. Wierzy, że ciężką i systematyczną pracą osiągnie wszystko, co tylko sobie zaplanuje.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku na kierunku pedagogicznym ze specjalizacją instruktor treningu personalnego. Dodatkowo posiada dyplom umożliwiający prowadzenie zajęć z pilatesu oraz strechingu. W życiu prywatnym kieruje się sercem, pozytywną energią oraz ciekawością, jak przystało na prawdziwe bliźnięta. Uwielbia podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Swój wolny czas spędza na świeżym powietrzu, co pozwala jej złapać balans między pracą a życiem prywatnym. Uwielbia kuchnię włoską, najbardziej makaron. Każdego poranka musi jej towarzyszyć kawa bo inaczej pokażę swoją drugą twarz.

Do jej największych marzeń należy stworzenie swojej grupy sportowej oraz wyszkolenie kolejnego Mistrza Polski.