Szczecinianka niegdyś zwana ,,Klupsiową”, obecnie ochrzczona przez Michała Piróga z You Can Dance ksywką ,,Petarda”. Specjalistka w takich stylach jak: High Heels, Videoclip, Funky. Oprócz szerokiej gamy zajęć dla kobiet w naszej szkole zajmuje się również przygotowaniem motorycznym grup sportowych tańca towarzyskiego. Jest również trenerem sportowej formacji ,,Burning Heels” w prężnie rozwijającym się segmencie Ladies Sport. Na jej zajęciach możecie spodziewać się porządnej rozgrzewki, gorącej atmosfery, mnóstwa uśmiechu i miliona endorfin. Podczas pracy na zajęciach kieruje się mottem: ,,Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”. Swoim klientkom próbuje pokazać, że to co jest najfajniejsze i najciekawsze w tańcu, kryję się tuż za granicą ich komfortu.  Na każdych zajęciach daje z siebie 1000 procent. Od razu widać, że kocha to co robi, dzielenie się swoją wiedzą z innymi sprawia jej bardzo dużo satysfakcji.

Dominika to srebrna medalistka Otwartych Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim i uczestniczka programu You Can Dance- Po prostu Tańcz. Z Astrą związana jest od dziecka. Kto miał okazję przebywać z Dominiką wie, że już od najmłodszych lat rozpierała ją energia. Jej pierwsze taneczne wspomnienie to właśnie przykład jej wyjątkowego temperamentu. Mała, śliczna, znudzona dziewczynka w białych rajstopkach, oczekująca na swoją prezentację podczas pierwszego turnieju tańca. Na parkiet wyszła w dziurawym, ubrudzonym stroju tuż po intensywnej ,,rozgrzewce” w postaci biegów interwałowych wzdłuż i wszerz sali turniejowej. Już wiemy skąd ten zapał i zamiłowanie do rozgrzewki! Dziś Dominika najlepiej czuje się w szpilkach i czarnych legginsach, a do tańca inspirują ją  Bobby Newberry, Yanis Marshall, Brinn Nikole, Nika Kljun czy Sienna Lyons. Śmiało można powiedzieć, że mówiąc: High Heels w Szczecinie- myślisz: Dominika, która propaguje ten do tej pory bardzo niedoceniany styl tańca. 

Dominika w życiu prywatnym to szczęśliwa mężatka i dumna mama. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. W czasie wolnym chętnie odpoczywa na ogródku z filiżanką ulubionej kawy oraz gotuje swoje ulubione potrawy.

Gdy ma chwilę czasu lubi obejrzeć dobry film psychologiczny lub po prostu Barwy Szczęścia. Miłośniczka orientalnej zupy z krewetkami, owoców morza, spaghetti oraz lodów. Uwielbia śpiewać, to jej kolejny, tym razem ukryty talent. Kiedyś ,,You Can Dance”, może czas na ,,Szansę na sukces”?