Tancerz urodzony i wychowany w Szczecinie. W naszej szkole specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, a jego konik to brazylijska samba. Na co dzień prowadzi zajęcia latino dla Pań oraz przygotowuje narzeczonych do pierwszego tańca weselnego. Na jego zajęciach możecie spodziewać się potężnej dawki pozytywnej energii. Dobra zabawa poprzez taniec i ruch sceniczny razem z Błażejem jest gwarantowana. Sam uważa, że taniec zmienił jego życie i dzięki niemu wyzwolił się z emocji, które niegdyś dusił głęboko w sobie. Dziś swoim doświadczeniem dzieli się z innymi i oprócz pracy nad ciałem poprzez naukę figur tanecznych, nigdy nie zapomina o odnajdywaniu artystycznej duszy swoich podopiecznych.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w szkole podstawowej. To właśnie wyróżnienie ,,Tancerza na medal” podczas jednego z pierwszych, szkolnych występów było wstępem i motywacją do treningów tańca sportowego.

Mimo, iż jest posiadaczem najwyższej krajowej klasy sportowej w tańcach latynoamerykańskich nie osiada na laurach, jego marzeniem jest tytuł Mistrza Polski w tym stylu tanecznym.

Błażej to artysta o wielu twarzach. Poza tańcem zajmuje się komponowaniem własnych utworów muzycznych, które sam wykonuje. Odpoczywa relaksując się przy dobrej książce lub filmie. Zagorzałym fan piłki nożnej. Miłośnik kuchni włoskiej, dobrej kawy z karmelem i kina akcji.