Opis

To kurs tańca przeznaczony dla par oraz osób, które pragną poznać podstawowe kroki i figury tańców latynoamerykańskich i standardowych. To nauka zasad poruszania się na parkiecie, lepszego dysponowania swoim ciałem, aby łatwiej, lżej i pełniej bawić się na każdej imprezie. Kurs prowadzony jest w oparciu o światowy program Tańca. Zaproś do tańca swoją drugą połówkę, kolegę, koleżankę, brata lub siostrę i razem wejdźcie w świat tańca! Zajęcia prowadzone w systemie jeden raz w tygodniu po 75 minut. Kurs obejmuje 5 spotkań po 75 minut w terminie od 3 do 31 lipca 2018 roku. Zapraszamy.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze. Zapraszamy do naszego sklepu tanecznego ASTRA FASHION przy ul. Struga 7 w Szczecinie.

Cena

Cena całego kursu (5 zajęć w terminie od 3 do 31 lipca) wynosi 100 zł/os.

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Wakacje z tańcem  (3-31.07.2018) Początkująca ST Astra al. Wyzwolenia 85 Wtorek 18:15-19:30 1×75 min. ZAPISZ SIĘ

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje. Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.