Opis

To kurs tańca przeznaczony dla par oraz osób, które pragną poznać podstawowe kroki i figury tańców latynoamerykańskich: (salsa, samba, cha – cha, rumba, rock and roll) i standardowych (walc wiedeński, walc angielski, Tango, Foxtrot, Quickstep). To nauka zasad poruszania się na parkiecie, lepszego dysponowania swoim ciałem, aby łatwiej, lżej i pełniej bawić się na każdej imprezie. Kurs prowadzony jest w oparciu o światowy program Tańca. Zaproś do tańca swoją drugą połówkę, kolegę, koleżankę, brata lub siostrę i razem wejdźcie w świat tańca! Zajęcia prowadzone w systemie jeden raz w tygodniu po 80 minut. Kurs obejmuje 6 spotkań po 80 minut.

Terminy: 11.05,18.05, 25.05, 1.06, 8.06, 22.06

Zapraszamy.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze. Zapraszamy do naszego sklepu tanecznego ASTRA FASHION przy ul. Struga 7 w Szczecinie.

Cena

Cena całego kursu (6 zajęć po 80 min.) – 100 zł/osoba. ________________________________________________________________________

 

 

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Taniec Towarzyski (11.05-22.06) Początkująca (10 zajęć po 80 min)
 ST Astra, al. Wyzwolenia 85

Piątek

19:10-20:30

 1×80 min.  ZAPISZ SIĘ

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje. Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.