Sylwester i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Już dziś skorzystaj z kursu tańca dla par. To tutaj poznasz figury i kroki, które będziesz mógł wykorzystać na zbliżającej się imprezie.

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym panuje taniec, niesamowity klimat i fantastyczna zabawa.

To kurs tańca przeznaczony dla par oraz osób, które pragną poznać podstawowe kroki i figury tańców latynoamerykańskich: (salsa, samba, cha – cha, rumba, rock and roll) i standardowych (walc wiedeński, walc angielski, Tango, Foxtrot, Quickstep). To nauka zasad poruszania się na parkiecie, lepszego dysponowania swoim ciałem, aby łatwiej, lżej i pełniej bawić się na każdej imprezie. Kurs prowadzony jest w oparciu o światowy program Tańca. Zaproś do tańca swoją drugą połówkę, kolegę, koleżankę, brata lub siostrę i razem wejdźcie w świat tańca! Zajęcia prowadzone w systemie jeden raz w tygodniu po 80 minut. Kurs obejmuje 12 spotkań po 80 minut. Zapraszamy.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.

Cena

Cena całego kursu trzymiesięcznego (12 spotkań po 80 minut) – 255 zł/os. Przy płatności z góry za cały kurs – 5% rabatu czyli 242 zł/os. Istnieje możliwość płacenia w ratach – 85 zł od osoby za cztery kolejne zajęcia.

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Sylwestrowo-karnawałowy kurs tańca
(od18.11.2018)
Początkująca
ST Astra al. Wyzwolenia 85 Niedziela 
17:00-18:20
1×80 min.  ZAPIS SIĘ