Opis zajęć

To zespół ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych przeznaczonych dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat. Krok po kroku wprowadzamy dziecko w świat muzyki i tańca. Dzięki nauce tańca dziecko może odkryć swoje zdolności, zamiłowania i nabrać pewności siebie. Pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Poprzez te zajęcia kształtujemy także poprawną postawę oraz wrażliwość na muzykę, które są podstawą do rozwijania w przyszłości innych technik tańca. Dziecko w trakcie trwania zajęć uczy się poczucia rytmu, płynności, gracji oraz estetyki ruchu, zręczności, dyscypliny i pracy w grupie rówieśników.

Strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie np. baletki.

Cena

 Zajęcia w systemie 1 x w tygodniu po 30 min. Cena: opłata miesięczna 45 zł/os.  Grupa II Rytmiki rozpoczyna zajęcia od 4 października !!!

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Rytmika z elementami klasyki dla dzieci Gr. II (od 04.10.2019)
Początkująca
ST Astra, al. Wyzwolenia 85 Piątki 16:30-17:00 1x 30 min.

biuro@astra.szczecin.pl

lub tel. 91 43 43 753

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje. Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.