OPIS

Gorące letnie hity, krótkie choreografie i intensywny ruch – to kwintesencja zajęć Latino. Zajęcia taneczne przeznaczone dla Pań wprowadzające w gorący klimat tańców latynoamerykańskich. Na bazie podstawowej techniki oraz figur tanecznych tworzymy indywidualne choreografie do wykorzystania na każdej imprezie. Zajęcia nie tylko uczą kroków ale i kształtują poprawną sylwetkę oraz poczucie rytmu. Są alternatywą dla aerobiku i innych form fitness dla tego też mają znaczny wpływ na poprawę zdrowia . Zajęcia te powstały specjalnie z myślą o tym, aby w krótkim czasie zrzucić jak najwięcej zbędnych kalorii!! Dużo tańca, świetna atmosfera oraz największe muzyczne hity!!! Brzmi nieźle? – Koniecznie zapisz się i zakochaj się w tańcu!

Zapisując się na zajęcia zyskasz oprócz lepszej kondycji, również wymarzoną sylwetkę. Taniec prócz tego, że jest formą sportu jest również jedną z najlepszych form relaksu!

 

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie

Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze

Cena

Cena kursu: 120 zł/os za 8 zajęć (1 miesiąc)

      

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Summer Body Flow OPEN
(od 04.08.2020) 
 ST Astra, al. Wyzwolenia 85

Wtorek 17:30 – 18:30
Czwartek 17:30 – 18:30

1×60 min.

Zapisz się

 

Tańce latynoamerykańskie najczęściej są tańczone dynamicznie i do wyrazistej muzyki. Ważne są w nich zmysłowe ruchy bioder oraz całego ciała. Tańce te posiadają swoje początki w XIX wieku, gdy zaczęły się łączyć z sobą rytmy muzyki amerykańskiej, indiańskiej i hiszpańsko-portugalskiej.  Do grupy tańców latynoamerykańskich należą m.in.: Samba, Cha-Cha, Rumba.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje. Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.