Opis

Jest to styl tańca który wywodzi  się z klubów Los Angeles w latach 70. Charakteryzuje się on szybkim ruchem rąk, kobiecymi gestami i i bardzo żywiołową muzyką. Dużą rolę gra również mimika twarzy i ekspresja tancerza. Muzyką przewodzącą w tym rodzaju tańca jest Disco, jednak dzięki ewolucji whackingu możemy również bawić się do  latynoskich rytmów  jak i hitów  Rihanny czy Bruno Marsa. Zajęcia będą oparte na szkoleniu techniki podstawowych ruchów, ćwiczeniu freestyle’u (improwizacji) oraz choreografii do wybranych utworów Muzycznych. Taniec ten jest bardzo charakterystyczny i ekspresyjny. Gwarantujemy, że przyniesie on wiele radości oraz niesamowitej zabawy.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.

Cena

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 min. Cena: 75 zł/miesiąc.

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Waacking (od 14.09.2018)
Początkująca
ST”Astra”, al. Wyzwolenia 85 Piątek 17:00 – 18:00 1×60 min. Zapisz się

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje. Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.