Opis

Są to zajęcia przeznaczone dla par chcących poznać kroki oraz figury w salsie. Stylem przewodnim będzie Los Angeles (tzw. Salsa on 1) jednak na zajęciach będzie można poznać podstawy kizomby, bachaty oraz ruedy de casino. Salsa jest jednym z najbardziej popularnych tańców świata. Jest wspaniałą zabawą a jednocześnie pozwala partnerom pokazać swoje atuty.
Zajęcia prowadzone w systemie jeden raz w tygodniu po 60 minut, czyli cztery spotkania w miesiącu. Cały podstawowy trzymiesięczny kurs obejmuje dwanaście spotkań po 60 minut. Zapraszamy.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze. .

Cena

Cena całego kursu ( trzy miesiące) – 240 zł/osoba. Istnieje możliwość płacenia w ratach miesięcznych po 80 zł od osoby. Przy wpłaceniu pełnej kwoty jednorazowo 5% rabatu ( 228 zł od osoby).

 

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Salsa dla Par (od 15.10.2018)
Początkująca
ST”Astra”, al. Wyzwolenia 85 Poniedziałek 18:15-19:15 1x60min. Zapisz się

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje. Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.