Opis

To kurs tańca przeznaczony dla par oraz osób, które pragną poznać podstawowe kroki i figury tańców latynoamerykańskich: (salsa, samba, cha – cha, rumba, rock and roll) i standardowych (walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, quickstep). To nauka zasad poruszania się na parkiecie, lepszego dysponowania swoim ciałem, aby łatwiej, lżej i pełniej bawić się na każdej imprezie. Kurs prowadzony jest w oparciu o Światowy Program Tańca. Zaproś do tańca swoją drugą połówkę, kolegę, koleżankę, brata lub siostrę i razem wejdźcie w świat tańca! Zajęcia prowadzone w systemie jeden raz w tygodniu po 80 minut. Kurs obejmuje 12 spotkań. Istnieje możliwość kontynuowania nauki tańca. Zapraszamy!!!

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie

Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze

Cena

90 zł za 4 zajęcia od osoby, 180 zł za 4 zajęcia od pary

 

Uwaga! – NOWI KLIENCI – TANIEC TOWARZYSKI DLA PAR

Ponieważ spodobał się Państwu nasz nowy projekt lekcje tańca online + stacjonarny kurs tańca po wznowieniu zajęć – rozszerzamy ofertę i zapraszamy wszystkich początkujących, którzy chcą dołączyć do naszej #astraonline rodziny, aby w czasie #zostańwdomu mogli uczyć się i cieszyć tańcem! 

Aby potwierdzić chęć uczestnictwa w zajęciach należy spełnić 3 warunki:

1) przesłać następujące informacje: imię i nazwisko, grupę i deklarację przyłączenia się do ST ASTRA: „Wyrażam chęć zostania członkiem/członkinią Szkoły Tańca Astra”

2) uiścić opłatę w wysokości 100 zł na rachunek: 96 2490 0005 0000 4530 5965 4712

3) przesłać potwierdzenie dokonania przelewu na adres: biuro@astra.szczecin.pl lub astraszczecinonline@gmail.com i … oczekiwać na dostęp do  filmików 

 

Uwaga! Jest to oferta specjalna, ponieważ kwota 100 zł  jest do wykorzystania przez Państwa na dowolny, stacjonarny kurs tańca w ST Astra do końca grudnia 2020 r. Tym samym dostęp do nauki tańca online mają Państwo w kwietniu za darmo! 

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Taniec Towarzyski
(od 22 kwietnia 2020)
Początkująca
ST”Astra”, ul. Struga 7 Środa 18:35-19:55 1x80min. Zapisz się

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon).
Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.