Opis

Zajęcia taneczne przeznaczone dla Pań wprowadzające w gorący klimat tańców latynoamerykańskich. Na bazie podstawowej techniki oraz figur tanecznych tworzymy indywidualne choreografie do wykorzystania na każdej imprezie. Zajęcia nie tylko uczą kroków ale i kształtują poprawną sylwetkę i poczucie rytmu. Są alternatywą dla aerobiku i innych form fitness. Jeżeli chcesz nabrać pewności na parkiecie, pokochać gorące kubańskie rytmy i przy okazji stracić zbędne kilogramy – to zajęcia właśnie dla Ciebie!

Zajęcia realizowane w systemie 2 razy w tygodniu po 45 min.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie. Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze

Cena

Cena kursu  – 100 zł/m-c –  ROZPOCZĘŁY SIĘ ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ TELEFONICZNIE POD NR TEL. 609 700 720 LUB MAILOWO struga@astra.szczecin.pl

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Power Latino
(od 10.09.2019)
Początkująca
ST”Astra”, ul. Struga 7 Wtorek  17:40-18:25
Czwartek 17:40-18:25
2×45 min.

609 700 720 lub

struga@astra.szczecin.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon).
Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.