Opis

Jesteś mamą szkraba, którego roznosi energia? Chciałabyś, aby Twoja pociecha spróbowała swoich sił w tańcu? Sama nie lubisz bezczynnie siedzieć w miejscu? Mamy coś specjalnie dla Was! Pakiet Mama i Ja to propozycja dla mam i ich pociech. Zajęcia odbywają się w tym samym czasie, dzięki czemu nie musisz się nudzić czekając aż Twoje dziecko skończy lekcję. Na jednej sali zajęcia Latino dla Mam, na drugiej równolegle taniec dla dzieci. Dla każdego coś miłego i o jednakowej porze w ciągu dnia. Nie musisz już szukać opieki dla swojej pociechy chcąc zrobić coś dla siebie!

Zajęcia realizowane są w systemie 2 razy w tygodniu po 45 min.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie

Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze

Cena

Cena całego kursu -dziecko w wieku 6-9 lat Taniec Towarzyski oraz mama Latino Dance dla Pań – 150 zł w pakiecie za miesiąc.

Cena kursu Latino dance dla Pań – 100 zł/m-c

Cena kursu Tańca Towarzyskiego dla dzieci – 85 zł/m-c

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Pakiet Mama i Ja (od 11.09.2018)
Początkująca
ST”Astra”, ul. Struga 7 Wtorek i czwartek 17:35-18:20 2×45 min. Zapisz się

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.