Opis

Zajęcia skierowane do wszystkich dzieci w wieku 4 lat. System pracy z dziećmi w tym wieku oparty jest na ścisłym powiązaniu ruchu z muzyką, gdzie muzyka pełni wiodącą i inspirującą rolę, stymulując ruch.

Poprzez słuchanie i interpretowanie muzyki kształtujemy słuch muzyczny, stopniowo wprowadzając dostosowane do wieku układy ruchowe. Uczestnictwo w tych zajęciach stanowi przygotowanie do kolejnych etapów nauczania. Dziecko stopniowo kształtuje orientację i wyobraźnię ruchowo – przestrzenną, słuch muzyczny i rytmiczność stanowiącą podstawę w późniejszych etapach kształcenia muzycznego i tanecznego.

Strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie np. baletki.

Cena

Zajęcia odbywać się będą w systemie 2x w tygodniu po 35 min.

Cena: Opłata miesięczna 75 zł

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające
-4 latki (od 11.09.2018)
Początkująca
ST”Astra”, ul. Struga 7 Wtorek 16:55 – 17:30
Czwartek 16:55 – 17:30
2×35 min. Informacje w sekretariacie (tel. 609 700 720)

PoczątkującaOrganizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.