Opis

Zajęcia skierowane dla dzieci w wieku 3 lat. To pierwsze spotkanie maluszków z muzyką, instrumentami muzycznymi i tańcem. Poprzez zabawę krok po kroku wprowadzamy dziecko w świat muzyki i tańca. Pracujemy nad koordynacją ruchową, kształtujemy słuch muzyczny i uczymy pracy w grupie. W miłej i przyjaznej atmosferze dzieci uczą się współpracy z nauczycielem oraz rówieśnikami. Poprzez te zajęcia kształtujemy także poprawną postawę, która jest podstawą do rozwijania w przyszłości innych technik tańca. Dziecko w trakcie trwania zajęć uczy się również płynności, gracji oraz estetyki ruchu, zręczności, dyscypliny i koncentracji.

Strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie np. baletki.

Cena

Zajęcia odbywać się będą w systemie 2x w tygodniu po 30 min. Cena: Opłata miesięczna 75 zł – ROZPOCZĘŁY SIĘ ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ TELEFONICZNIE POD NR TEL. 609 700 720 LUB MAILOWO struga@astra.szczecin.pl

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające
3 latki (od 10.09.2019)
Początkująca
ST “Astra” ul. Struga 7 Wtorek i Czwartek
16:20 – 16:50
2×30 min.

609 700 720 lub

struga@astra.szczecin.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon).
Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.