Opis

Zajęcia skierowane dla dzieci w wieku 3 lat. To pierwsze spotkanie maluszków z muzyką, instrumentami muzycznymi i tańcem. Poprzez zabawę krok po kroku wprowadzamy dziecko w świat muzyki i tańca. Pracujemy nad koordynacją ruchową, kształtujemy słuch muzyczny i uczymy pracy w grupie. W miłej i przyjaznej atmosferze dzieci uczą się współpracy z nauczycielem oraz rówieśnikami. Poprzez te zajęcia kształtujemy także poprawną postawę, która jest podstawą do rozwijania w przyszłości innych technik tańca. Dziecko w trakcie trwania zajęć uczy się również płynności, gracji oraz estetyki ruchu, zręczności, dyscypliny i koncentracji.

Strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie np. baletki.

 

Cena

Zajęcia odbywać się będą w systemie 2x w tygodniu po 35 min.

Cena: Opłata miesięczna 75 zł

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające
-3 latki (od 11.09.2018)
Początkująca
ST „Astra” ul. Struga 7 Wtorek 16:20 – 16:55
Czwartek 16:20 – 16:55
2×35 min. Zapisz się

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.

Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.