Opis

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii? Zapisz je na zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat i zobacz jak w szybkim czasie pokocha taniec! Nasze zajęcia to mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Dzięki uczestnictwu w lekcjach Twoje dziecko może wiele zyskać, odkryć swoje zdolności i nabrać pewności siebie. Pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija i uczy, a jednocześnie relaksuje. Podczas zajęć kształtujemy poczucie rytmu, uczymy się interpretować muzykę, a także poprzez uczenie się dostosowanych do wieku dzieci sekwencji ruchowych, rozwijamy funkcje poznawcze takie jak pamięć, koncentracja, wyobraźnia przestrzenna i spostrzeganie. Zajęcia ułatwią również podjęcie w przyszłości aktywności tanecznej w jednej z kilku oferowanych przez nas form tanecznych.

Strój

Obuwie: zmienne na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp). Strój: luźny, niekrępujący ruchów, z tkaniny przepuszczającej powietrze

Cena

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut. Cena kursu : 85 zł/miesiąc. ROZPOCZĘŁY SIĘ ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ TELEFONICZNIE POD NR TEL. 609 700 720 LUB MAILOWO struga@astra.szczecin.pl

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy

Taniec dla dzieci 6-8 lat
(od 10.09.2019)
Początkująca

Rozpoczęły się zapisy na listę rezerwową !!!

ST”Astra”, ul. Struga 7 Wtorek i czwartek
17:40 – 18:25
2×45 min.

609 700 720 lub

struga@astra.szczecin.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon).
Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.