Opis

DOŁĄCZ DO MISTRZÓW ŚWIATA…

Zespoły Tańca Nowoczesnego to w Szkole Tańca „ASTRA” prężnie rozwijający się segment taneczny. Stworzony z myślą o tych, którym bliżej jest do nowoczesnych muzycznych brzmień, nowych tanecznych trendów i niecodziennych połączeń choreograficznych. Ścieżka rozwoju w początkowej fazie nauczania obejmuje podstawy hip hop’u, new age’u, dancehall’u, waackingu oraz disco. Duży nacisk kładzie się wówczas na precyzję wykonywanych ruchów oraz synchronizację. Poprzez naukę sekwencji choreograficznych poznajemy podstawy różnych stylów tanecznych poszukując tym samym swojej własnej tanecznej ścieżki. Zajęcia stwarzają możliwość rozwoju w gronie osób o wspólnej pasji, pasji do tańca.

W późniejszym etapie tancerze mają możliwość dołączenia do zespołów o charakterze sportowym i wyczynowym.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie. Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze

Cena

Zajęcia odbywać się będą w systemie 2x w tygodniu po 45 min. Cena zajęć: 85 zł/miesiąc

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Dance Mix 9-14 lat
(od 09.09.2019)
Początkująca
ST”Astra”, ul. Struga 7 Poniedziałek i środa 17:35 – 18:20 2x45min. ZAPISZ SIĘ

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon).
Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje.
Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.