Tancerka z Rewala reprezentująca Szczecin.

Specjalizuje się w takich stylach jak Waacking i Hip Hop. Po pierwsze inspiruje się muzyką, a następnie emocjami i uczuciami, jakie odczuwa podczas ruchu. Najczęściej to właśnie one pobudzają Byle do odnajdywania nowych kierunków w tańcu. Jest głównym trenerem grup sportowych Street Dance w naszej szkole. Street dance w Szczecinie na nowo rośnie w siłę i to właśnie jej zasługa. Dąży do celu małymi krokami, ale swoją własną drogą. Jako jedna z pierwszych tancerek rozpropagowała WAACKING w naszym pięknym mieście. Mistrzyni Świata, a przy tym jedna z czołowych tancerek na undergrandowych parkietach.
Na swoich zajęciach mocno skupia się na kulturze danego stylu i indywidualnego podejścia do kursanta. Matylda jest szkoleniowcem w wielu miastach naszego kraju, zostaje zapraszana przez najlepsze grupy taneczne i szkoły w Polsce. Stoczyła nie jedna bitwę na zawodach w naszym kraju  i za granicą m.in.: Niemcy, Słowacja, Czechy, USA, Włochy, Francja. W telewizji mogliśmy ją zobaczyć w takich programach jak „Got to dance” czy „Mam Talent”.
W życiu prywatnym zajmuje się pielęgnowaniem roślin i szukaniem najpiękniejszych kolczyków na świecie.Fanka kwaśnych żelek, miłośniczka kawy, koneserka dobrej pizzy.

Nieoficjalna księżniczka Disneya.Nawet Dawid Podsiadło napisał o niej piosenkę, link do utworu:

https://www.youtube.com/watch?v=oCqRCiKile4