Opis

Taniec hip-hop należy do ulicznych stylów tańca czyli street dance.  Obejmuje szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i hip-hop freestyle. Korzysta on także z technik charakterystycznych dla lockingu, poppingu i funku. Taniec hip-hop stwarza okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości.

Taniec hip-hopowy w dużym stopniu opiera się na improwizacji tańczącego. Taniec hip-hop jest bardzo popularny wśród młodych tancerzy.

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie (umożliwia swobodną pracę stóp) Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze.

Cena

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 min. Cena: 75 zł/miesiąc.

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Hip-Hop (od 5.10.2018)
Początkująca
ST”Astra”, al. Wyzwolenia 85 Piątek 18:30– 19:30 1×60 min.  ZAPISZ SIĘ

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje. Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.