Stowarzyszenie i Szkoła Tańca Astra obok organizacji imprez oraz kursów tańca użytkowego zajmuje się również szkoleniem par sportowych, wiąże się to nie tylko z samym procesem treningowym lecz również rywalizacją sportową. Po dwudziestu latach pracy należymy do czołowych klubów w Polsce o czym świadczą nasze wyniki nie tylko na turniejach ogólnopolskich ale także międzynarodowych i mistrzowskich. Szkoła Tańca Astra na przestrzeni ponad 20 lat  licząc tylko turnieje o randze Mistrzostw Polski wytańczyła łącznie 71 medale:

  • 28 tytułów Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim
  • 25 tytułów wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim
  • 18 tytułów II wicemistrza Polski w Tańcu Towarzyskim

Oto wybrane, największe osiągnięcia na turniejach mistrzowskich naszych par na przestrzeni ostatnich lat:

2017 MISTRZOSTWA POLSKI STANDARD

Grabowski Patryk i Koza Zuzanna – III miejsce

Kalitowski Marcin i Florczuk Katarzyna – III miejsce

Sokołowski Jan i Hedder Julia – II miejsce

2017 MISTRZOSTWA POLSKI W 10 TAŃCACH

Grabowski Danian i Kaczmarek Kinga – II miejsce

Sokołowski Jan i Hedder Julia – III miejsce

2016 MISTRZOSTWA ŚWIATA WADF LIBEREC, CZECHY

Dwa tytuły mistrza Świata w tańcu nowoczesnym

2016 MISTRZOSTWA POLSKI LATIN

Maciołka Jan i Maciołka Agnieszka – II miejsce

Jasiński Jakub i Waszczuk Maja – III miejsce

2016 MISTRZOSTWA POLSKI STANDARD

Gorczak Gabriel i Gierszewska Natalia – II miejsce

Maciołka Jan i Maciołka Agnieszka – III miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCACH STANDARDOWYCH 2015

Włodzimierz Ponto i Monika Ponto – II miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH 2015

Artur Wachowiak i Izabela Wachowiak – II miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI PAR ZAWODOWYCH 2015

Marcin Kalitowski i Katarzyna Florczuk – II miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS w tańcach Standardowych, Elbląg, 22-23.02.2014

Ponto Włodzimierz, Ponto Monika – tytuł drugiego wicemistrza Polski

Duch Open Championschips w Assen w Holandii, 14 listopada 2014

Ponto Włodzimierz, Ponto Monika, Kategoria senior, tańce standardowe – 6 miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI PTT 2014 w klasie B i A w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, Nowa Ruda, 8 – 9 listopada 2014r.

Słowikowski Łukasz, Kaczmarek Kinga – tytuł drugiego wicemistrza Polski w tańcach standardowych w kl. B

Słowikowski Łukasz, Kaczmarek Kinga – tytuł pierwszego wicemistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich w kl. B

Karkosz Filip, Chocian Carmen – tytuł pierwszego wicemistrza Polski w tańcach standardowych w klasie B

Mistrzostwa Polski Północnej, 5 października 2013, Koronowo

Karkosz Filip i Magdziarz Katarzyna w kategorii 16 – 18 lat Latin, II miejsce (tytuł I Wicemistrza Polski Północnej).

Mistrzostwa Polski WDP, marzec 2013, Mikołajki,

Kalitowski Marcin i Florczuk Katarzyna w kategorii Professional Ballroom,I miejsce (tytuł  Mistrza Polski 2013).

Mistrzostwa Polski PTT i FTS w Tańcach Standardowych 9 -10 lutego 2013, Zielona Góra,

Monika i Włodzimierz Ponto w kategorii senior , III miejsce (tytuł drugiego wicemistrza Polski)

Blackpool Dance Festival, Anglia 2013

Kalitowski Marcin, Florczuk Katarzyna – Kat. Professional Rising Star Ballroom – III miejsce

Mistrzostwa Polski WDP , Mikołajki 2013

Kalitowski Marcin, Florczuk Katarzyna – I miejsce

17 – 18 marca 2012, Mistrzostwa Polski WDP

Marcin Kalitowski-Katarzyna Florczuk – I miejsce w 10 tańcach

Marcin Kalitowski-Katarzyna Florczuk – I miejsce w standardzie

12-13 marca 2011 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Kalitowski Marcin, Florczuk Katarzyna – I miejsce

2010 Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach

Purchała Piotr – Ostrowska Marika – I miejsce

Kalitowski Marcin-Florczuk Katarzyna – II miejsce

2009 Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach

Pawłowski Damian-Ostrowska Marika – III miejsce

2008 Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach w kat. Amator

Marcin Kalitowski – Katarzyna Dmochowska – II miejsce

Damian Pawłowski- Marika Ostrowska – IV miejsce

2008 Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach w kat. Junior II

Adrian Kopczyński – Sara Michaliszyn – IV miejsce

2008 Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich

Adrian Kopczyński – Sara Michaliszyn – VI miejsce

2007 Mistrzostwa Polski w klasach tanecznych A pow. 15 lat

Jóźwiak Tomasz – Cylejowska Justyna- II miejsce

2007 Mistrzostwa Polski w klasach tanecznych B pow. 15 lat

Szeląg Andrzej – Wieliczko Sandra- II miejsce

Pietkiewicz Paweł – Dombrowska Magdalena- VI finałowe miejsce

2007 – Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach

Marcin Kalitowski – Katarzyna Dmochowska – I miejsce

2007 – Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich

Adrian Kopczyński – Sara Michaliszyn – I miejsce

Mateusz Sobczyński – Greta Kisielewska – finał

2007 – Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowyh

Marcin Kalitowski – Katarzyna Dmochowska – finał

2006 – Mistrzostwa Polski Gliwice Standard

Akradiusz Guzierowicz – Joanna Grudzień – III miejsce

2006 – Mistrzostwa Polski w 10 Tańcach

Marcin Kalitowski – Kamila Domańska – I miejsce

Damian Pawłowski – Marika Ostrowska – III miejsce

2005 – Mistrzostwa Polski w Kategorii Amator

Marcin Kalitowska – Kamila Domańska – I miejsce

w kategorii 12 – 13 lat – Mateusz Sobczyński – Greta Kisielewska – III m

Mateusz Sobczyński – Greta Kisielewska -12- 13 lat – IV miejsce

Mateusz Sobczyński – Greta Kisielewska – I miejsce w la 

Marcin Kalitowski – Kamila Domańska – IV miejsce w st

Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej 12-13 lat w Tańcach Latynoamerykańskich – Ostrołęka 2005

I MIEJSCE – Mateusz Sobczyński – Greta Kisielewska

VI MIEJSCE – Arkadiusz Głogowski – Marcelina Kika

Mistrzostwa Polski Amatorów w Stylu Standard – Ostrołęka 2005

IV MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Kamila Domańska

Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej 12-13 lat w Stylu Standard – Sosnowiec 2005

IV MIEJSCE – Mateusz Sobczyński – Greta Kisielewska

Mistrzostwa Polski Młodzieży w Tańcach Latynoamerykańskich – Sosnowiec 2005

VII MIEJSCE – Tomasz Mamczyc – Kamila Kaźmierczak

Mistrzostwa Polski Amatorów w 10-ciu Tańcach – Wrocław 2005

I MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Kamila Domańska

2004 – Mistrzostwa Polski w Kategorii do lat 15

Damian Pawłowski – Marika Ostrowska – trzykrotni zloci medaliści

2004 -Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Marcin Kalitowski – Kamila Domańska – III miejsce

Grand Prix Polski 2004

Damian Pawłowski – Marika Ostrowska – I w la i II miejsce w st

Mistrzostwa Polski w 10-ciu Tańcach w kategorii wiekowej 12-13 lat – Wrocław 2005

III MIEJSCE – Mateusz Sobczyński – Greta Kisielewska

Grand Prix Polski 2004 w Tańcach Latynoamerykańskich

I MIEJSCE – Damian Pawłowski – Marika Ostrowska

Mistrzostwa Polski do lat 15 w Stylu Standard – Wrocław 2004

I MIEJSCE – Damian Pawłowski – Marika Ostrowska

Mistrzostwa Polski Amatorów w Stylu Standard – Wrocław 2004

VII MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Kamila Domańska

Mistrzostwa Polski do lat 15 w Tańcach Latynoamerykańskich – Jelenia Góra 2004

I MIEJSCE – Damian Pawłowski – Marika Ostrowska

Mistrzostwa Polski w 10-ciu Tańcach do lat 15 – Rzeszów 2004

I MIEJSCE – Damian Pawłowski – Marika Ostrowska

Mistrzostwa Polski w 10-ciu Tańcach Młodzieży – Rzeszów 2004

VI MIEJSCE – Tomasz Mamczyc – Kamila Cholewicka

Mistrzostwa Polski w 10-ciu Tańcach Amatorów – Rzeszów 2004

III MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Kamila Domańska

2003 Mistrzostwa Polski w Kategorii do lat 15

Arkadfiusz Guzierowicz – Joanna Grudzień – II w st

Damian Pawłowski – Marika Ostrowska – V mieisce w la

Marcin Kalitowski – Kamila Domańska – IV miejsce w st

Mistrzostwa Polski do lat 15 w Tańcach Latynoamerykańskich – Słupsk 2003

V MIEJSCE – Damian Pawłowski – Marika Ostrowska

VI MIEJSCE – Sebastian Łakatosz – Kamila Kazimierczak

Mistrzostwa Polski w Stylu Standard – Elbląg 2003

IV MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Kamila Domańska

Mistrzostwa Polski do lat 15 w Stylu Standard – Elbląg 2003

II MIEJSCE – Arkadiusz Guzierowicz – Joanna Grudzień

Berlin Summer Dance Festival – 2002

II MIEJSCE – Damian Pawłowski – Marika Ostrowska

Mistrzostwa Polski do lat 15 w Stylu Standard – Kraków 2002

V MIEJSCE – Arkadiusz Guzierowicz – Joanna Grudzień

Mistrzostwa Polski do lat 15 w Tańcach Latynoamerykańskich – Kraków 2002

IV MIEJSCE – Bartosz Michalak – Justyna Cylejowska

VI MIEJSCE – Piotr Koszewski – Agnieszka Sopolińska

Puchar Świata – Węgry 2001

VI MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Agata Andrys

Mistrzostwa Polski w Stylu Standard – Sopot 2001

II MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Agata Andrys

Akademickie Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich – Olsztyn 2001

II MIEJSCE – Łukasz Rogowski – Ewa Gajewska

Mistrzostwa Polski w 10-ciu Tańcach – Szczecin 2001

I MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Agata Andrys

II MIEJSCE – Łukasz Rogowski – Ewa Gajewska

Mistrzostwa Polski do lat 15 – Poznań 2001

II i III MIEJSCE – Michał Stukan – Izabela Janachowska

IV MIEJSCE – Tomasz Mamczyc – Kamila Cholewicka

Finał Mistrzostw Świata – Helsinki 2000

Marcin Kalitowski – Agata Andrys

Mistrzostwa Polski w 10-ciu Tańcach – Szczecin 2000

II MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Agata Andrys

Mistrzostwa Polski w Stylu Standard – Elbląg 2000

III MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Agata Andrys

Mistrzostwa Polski w 10-ciu Tańcach – Legnica 1999

III MIEJSCE – Marcin Kalitowski – Agata Andrys

Mistrzostwa Polski Par Zawodowych 1998

III MIEJSCE – Marek Górski – Elżbieta Marszałek

Mistrzostwa Polski Par Zawodowych 1997

I MIEJSCE – Marek Górski – Elżbieta Marszałek