Zapraszamy również na sza Fanpage gdzie znajdą Państwo zdjęcia z turniejów i wiele więcej ciekawych materiałów oraz wiadomości!


Szkolenie z Matejem Krajcerem 29-31.10.2019

Wtorek (29.10.2019)

godz. 9.15 – 14.30 – Trening wolny, lekcje indywidualne (Wyzwolenia 85)

godz. 17.00 – 18.30 – Trening wolny, lekcje indywidualne (LO II)

godz. 18.30 – 20.00 – Zajęcia grupowe klasa E, D, C (LO II)

godz. 20.00 – 21.30 – Zajęcia grupowe klasa B, A, S (LO II)

Środa (30.10.2019)

godz. 9.30 – 16.15 – Trening wolny, lekcje indywidualne (Wyzwolenia 85)

godz. 18.30 – 20.00 – Zajęcia grupowe klasa E, D, C (LO II)

godz. 20.00 – 21.30 – Zajęcia grupowe klasa B, A, S (LO II)

Czwartek (31.10.2019)

godz. 9.15 – 14.30 – Trening wolny, lekcje indywidualne (Wyzwolenia 85)

godz. 17.00 – 18.30 – Trening wolny, lekcje indywidualne (LO II)

godz. 18.30 – 20.00 – Zajęcia grupowe klasa E, D, C (LO II)

godz. 20.00 – 21.30 – Zajęcia grupowe klasa B, A, S (LO II)

 

 

 


 

Szkolenie z Igorem Wilczyńskim 11-13.10.2019

Piątek (11.10.2019)

godz. 10.15 – 16.15 – Trening wolny, lekcje indywidualne (Wyzwolenia 85)

godz. 18.00 – 19.30 – Zajęcia grupowe klasa E, D, C (LO II)

godz. 19.30 – 21.00 – Zajęcia grupowe klasa B, A, S (LO II)

Sobota (12.10.2019)

godz. 10.00 – 11.30 – Zajęcia grupowe klasa E, D, C (LO II) 

godz. 11.30 – 13.00 – Zajęcia grupowe klasa B, A, S (LO II)

godz. 13.15 – 14.45 – Trening wolny, lekcje indywidualne (LO II)

godz. 16.30 – 20.15 – Trening wolny, lekcje indywidualne (Al. Wyzwolenia 85)

Niedziela (13.10.2019)

godz. 10.00 – 11.30 – Zajęcia grupowe klasa B,A,S (ul. Struga 7) 

godz. 11.30 – 13.00 – Zajęcia grupowe klasa E,D,C (ul. Struga 7) 

godz. 13.15 – 14.45 – Trening wolny, lekcje indywidualne (ul. Struga 7) 

godz. 16.45 – 20.30 – Trening wolny, lekcje indywidualne (ul. Struga 7) 

INFORMACJE O CENIE SZKOLENIA: Bezpośrednio u Instruktorów Prowadzących lub w  Sekretariacie ST „Astra” Al. Wyzwolenia 85 – nr tel. 91 43 43 753


 

UWAGA 11 PAŹDZIERNIKA !!!

Zajęcia dla grupy 3B oraz osób niemogących brać udziału w szkoleniu z Igorem Wilczyńskim z grupy 3A, odbędą się na sali gimnastycznej w godz. 17.00 – 18.30

 


 

UWAGA 4 PAŹDZIERNIKA !!!

Grupa 3A i 3B – zajęcia taneczne na auli godz. 17.00 – 18.30

Grupa 1 i 2 – zajęcia taneczne na auli 18.30 – 20.00

 


 

UWAGA 5 PAŹDZIERNIKA !!!

Trening wolny ul. Struga 7

Blok I – godz. 10.00 – 13.00

Blok II – godz. 13.00 – 15.00

Podczas trwania treningu wolnego Szkoła będzie zamknięta!!! Prosimy o przybycie na godz. 10.00 lub 13.00.