Opis

Zajęcia taneczne przeznaczone dla Pań wprowadzające w gorący klimat tańców latynoamerykańskich. Na bazie podstawowej techniki oraz figur tanecznych tworzymy indywidualne choreografie do wykorzystania na każdej imprezie. Zajęcia nie tylko uczą kroków ale i kształtują poprawną sylwetkę i poczucie rytmu. Są alternatywą dla aerobiku i innych form fitness. Jeżeli chcesz nabrać pewności na parkiecie, pokochać gorące kubańskie rytmy i przy okazji stracić zbędne kilogramy – to zajęcia właśnie dla Ciebie! Zakochaj się w tańcach latynoamerykańskich razem z Nami.

Zajęcia realizowane w systemie 1 razy w tygodniu po 60 min. Zapisz się już teraz i zakochaj się w tańcu razem z Nami !!!

Strój

Obuwie: zmienne, na płaskiej i miękkiej podeszwie. Strój: luźny, niekrępujący ruchów z tkaniny przepuszczającej powietrze

Cena: 85 zł/os. za 4 zajęcia odbyte przez grupę.

 

Zajęcia odbywają się od 16.04 

 

Plan zajęć

Nazwa Miejsce Termin Czas Zapisy
Wiosenne Body Flow OPEN
(od 16.04.2020) 
 ST Astra, al. Wyzwolenia 85

Czwartek 19:10 – 20:10

1×60 min.

Zapisz się

 

Tańce latynoamerykańskie najczęściej są tańczone dynamicznie i do wyrazistej muzyki. Ważne są w nich zmysłowe ruchy bioder oraz całego ciała. Tańce te posiadają swoje początki w XIX wieku, gdy zaczęły się łączyć z sobą rytmy muzyki amerykańskiej, indiańskiej i hiszpańsko-portugalskiej.  Do grupy tańców latynoamerykańskich należą m.in.: Samba, Cha-Cha, Rumba.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku zajęć o czym poinformuje uczestników poprzez przesłanie informacji na wskazany kontakt (mail, telefon). Jeśli ilość osób w grupie jest mniejsza niż 12 Szkoła Tańca ASTRA ma prawo odwołać zajęcia przedstawiając inne propozycje. Szkoła Tańca Astra zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora w trakcie trwania kursu z zachowaniem obowiązującego grafiku.