OFERTA PRACY

Szkoła Tańca Astra od ponad 20 lat działająca na terenie Szczecina rozpoczyna nabór na stanowisko: Instruktor Tańca Towarzyskiego
WYMAGANIA:

  • uprawnienia zawodowe instruktora tańca towarzyskiego (ukończony kurs instruktorski)
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność poprawnego wysławiania się
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Nienaganna dykcja oraz dbałość o wygląd

MILE WIDZIANE:

  • znajomość innych form tanecznych
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • Znajomość języka niemieckiego

ZADANIA:

  • Prowadzenie zajęć tanecznych w grupach organizowanych przez Szkołę Tańca Astra
  • Pomoc w organizowanych imprezach tanecznych przez Szkołę Tańca Astra

OFERUJEMY

  • Pracę w dużej i stabilnej Firmie w kreatywnym, zaangażowanym zespole ludzi pełnych pasji i chęci działania
  • Atrakcyjne, konkurencyjne zarobki

Praca na terenie województwa Zachodniopomorskiego.
Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) proszę przesyłać do 25 września 2013 na adres biuro@astra.szczecin.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Proszę o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).