Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia:  events2018.astra.szczecin.pl

 

Drodzy Fani tańca artystycznego! Drodzy Tancerze, drodzy Trenerzy!

Już 15-16-17 czerwca 2018 zapraszamy do Netto Areny na niezapomniane wydarzenie sportowo-kulturalne o wymiarze międzynarodowym. To właśnie tutaj w magicznej oprawie i profesjonalnej scenografii na trzech tanecznych parkietach rywalizować będą o tytuł Mistrza Europy najlepsze zespoły z całej Europy.

WADF EUROPEAN DANCE CHAMPIONSHIP SZCZECIN 2018 to wydarzenie dla chłopców i dziewcząt z całego świata, którzy kochają taniec tak bardzo jak My!!!

Nie może Was zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu, gdzie o nastrój, profesjonalizm, ale i o rodzinną atmosferę zadba Szkoła Tańca Astra z trzydziestoletnim doświadczeniem.

Rok rocznie turnieje organizowane przez Grupę Astra cieszą się coraz większą popularnością i stają się coraz bardziej widowiskowe. Organizowane przez Grupę Astra turnieje stały się wydarzeniami cenionymi i uwielbianymi przez szeroką publiczność

DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJECHAĆ?
OPRAWA ARTYSTYCZNA

Dla Grupy Astra Mistrzostwa Europy to nie tylko zawody sportowe. European Dance Championship to kulturalne święto w Szczecinie.
Podczas naszych imprez tancerze oraz publiczność przenoszą się do innego, bajkowego świata. Dopilnujemy, aby Wasze niesamowite występy można było podziwiać w wyjątkowej atmosferze. Magiczna oprawa i dekoracje sal, profesjonalne nagłośnienie i klimatyczne oświetlenie sprawi, że poczujecie się wyjątkowo.
Jesteśmy pewni, że podczas tanecznego maratonu w Szczecinie wzniosłych chwil i emocji na pewno nie zabraknie. Poczujcie naszą pasję i miłość do tańca.
FREEDOM TO DANCE!

GOSPODARZ MISTRZOSTW- SZKOŁA TAŃCA ASTRA

Na Mistrzostwa Europy zaprasza Cię szkoła tańca z trzydziestoletnimi tradycjami. Poprzez zaangażowanie i pracę wielu osób, stworzyliśmy profesjonalną firmę opartą na przesłaniu polskiego prekursora tańca, profesora Wieczystego „Tańczyć może każdy”, które idealnie wpisuję się w misję WADF. 

Rodzinna atmosfera, tradycja, nowoczesność, profesjonalizm to nasze największe atuty. Do naszej astrowej rodziny należą tancerze tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Tańczymy w parach, duetach, zespołach i solo. Mamy grupy dziecięce, młodzieżowe i seniorskie na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zespół odpowiedzialny za organizację mistrzostw to ekipa ludzi zajmująca się tańcem od lat.

Na swoim koncie mamy ponad kilkadziesiąt imprez o wymiarze  sportowym, edukacyjnym i kulturalnym. Niektóre z nich odbywają się w klimacie kameralnych koncertów i warsztatów tanecznych, inne mają zasięg ogólnopolski i międzynarodowy, jak nasz cykliczny festiwal o randze międzynarodowej pod nazwą „Euro- Dance Festival ”.

Kochasz taniec tak bardzo jak my? Nie może Cię zabraknąć w Szczecinie! Zostań naszym tanecznym przyjacielem. Czekamy na Ciebie!